Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IceSplash Team

Kérdés

Üdv,  Lenne egy olyan problémám, hogy egy adott oldal nem tölt be.  Otthoni IP-címmel próbáltam felmenni, nem megy, barátomnál is próbáltam hiszen ő is Thome -os, onnan sem tudtunk felmenni. Majd a másik haveromnál is megpróbáltam,  ő nem Thome-os, nálla viszont megy.
Az oldal ezen az IP címen van:  87.229.110.20  Lehet hogy ez a Thomos felhasználóknak nem elérhető, és hogy ezért nem tölt be nekünk az oldal!?

Előre is köszönöm a segitséget! :) 
Az IP- címemet, és az oldal nevét, privátban szeretném elküldeni, ha lehetséges :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: IceSplash Team
Hiányos szöveg
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
3 órája, btz írta:

Üdv @IceSplash Team

Úgy látom ezen az IP-n több domaint is hostolnak, köztük egy fórumoldalt is, gondolom ez érdekel.

Sem Telekomos vezetékes, sem Telekomos mobilnetről nem töltődnek be az oldalak, minden más elérésről viszont igen. 

Szerintem elsőkörben a szerver üzemeltetőjét kéne megkérdezni, mert valószínűleg ők blokkolják az elérést, nem hiszem, hogy a T oldaláról van ez a tiltás. 

Routolási probléma is lehet még, 1x jártam így már. tracert xy oldal és ahol elakadt annál a cégnél kopácsoltam :D Szerencsére megoldották 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv @IceSplash Team

Úgy látom ezen az IP-n több domaint is hostolnak, köztük egy fórumoldalt is, gondolom ez érdekel.

Sem Telekomos vezetékes, sem Telekomos mobilnetről nem töltődnek be az oldalak, minden más elérésről viszont igen. 

Szerintem elsőkörben a szerver üzemeltetőjét kéne megkérdezni, mert valószínűleg ők blokkolják az elérést, nem hiszem, hogy a T oldaláról van ez a tiltás. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@anonymus

Úgy látom, a szomszéd IP címeken elérhetők a szerverek, csak ez az egy szerver nem, így valószínűleg a szerveren tiltják az elérést. Routolási probléma esetén a többi szerver sem lenne elérhető, ami ennél a szolgáltatónál van vagy azon a routeren van, gondolom. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, btz írta:

@anonymus

Úgy látom, a szomszéd IP címeken elérhetők a szerverek, csak ez az egy szerver nem, így valószínűleg a szerveren tiltják az elérést. Routolási probléma esetén a többi szerver sem lenne elérhető, ami ennél a szolgáltatónál van vagy azon a routeren van, gondolom. 

Jogos igazad van! Nem néztem eléggé utána.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...