Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Online rendelés


Edo67

Kérdés

Hello! 1 hete online rendeltem 1 tv-t részletre, meglévő otthoni szolgáltatás mellé. Mivel nem kaptam visszaigazoló emailt, másnap felhívtam a 1414-et. Az ügyintéző nem találta a megrendelésemet, ezért berögzítette újra. Közben elmondta, hogy mivel mi már beszéltünk már nem fognak keresni, csak jóváhagyás után a Gls, a szállítás miatt. Ez jövő héten meg is lesz, illetve pár perc múlva megkapom a visszaigazoló emailt. Az email azóta sem érkezett meg, az ügyfélszolgálat nem mond semmi konkrétumot, csak a 30 napos szállítást. Nem tudok megrendelés azonosítót. Kb mennyit kell még várni? A jóváhagyás hány napig tart? Az online felületen még mindig nem látom a rendeléseim alatt. Így hogy lehet követni az állapotát?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @Edo67, sajnos ez nem megy olyan gyorsan (1-2 nap alatt), mint a mobil cuccok :( az van, amit mondtak, 30 napon belül szállítanak. persze ez elmélet, a gyakorlatban gyorsabb (én is így jártam a múltkor, online rendeltem, semmi, aztán szintén kb. egy hét múlva a Té chaten újrarendeléssel segítettek, és utána olyan 8-10 nap lehetett, mire megkaptam). a tényleges idő nem csak a Té gyorsaságától függ, hanem a készletektől is. az enyémet a tényleges kiszállítás előtti napon dobozolta be a gyártó (a dobozán rajta van a csomagolási idő), tehát nem volt készleten, meg kellett várniuk, amíg kapnak belőle

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...