Ugrás a tartalomhoz
  • 0

hibaüzenet


Márffy Magdolna

Kérdés

Köszönöm szépen az eddigi segitségeket!
Most az a problémám hogy ha beütöm az internet explorer 11 böngészőbe,hogy www.indamail.hu,akkor kiir egy hibaüzenetet hogy:308 permanent redirect...
Ez nem tudom mit jelent.Reggel még simán be tudtam ezen a böngészőn keresztül lépni az emailjeimbe.A chromenál nem irja ki,firefoxnál szintén nem.Win 7 op. rendszert használok ezen a gépen.
Van egy laptopom,azon is megnéztem,ott win 10 rendszer van.Edgen rendesen be tudom tölteni.Azon belül van egy olyan lehetőség,hogy "megnyitás internet explorerrel",azon is be tudom tölteni.Itt a chrome ban is be tudom tölteni.
Mi lehet a gond?Jó lenne tudni hogy explorerben is be tudjak lépni win 7 es gépemen.

permanent.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2017. 09. 29. at 10:54, Márffy Magdolna írta:

Köszönöm szépen.Megpróbáltam,de sajnos nem jön össze.Az f12-t megnyomtam,ki is jött egy kép,de ott nem jött elő cookies clear menüpont.

Mellékelem,ami kijött.

dom explorer.jpg

Milyen verzió, most látom hogy internet Explorer, próbáld meg frissíteni. Lehet nem támogatja a 308as választ.. Indamail üzemeltetőnek jelezd a problémát

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...