kicsi89

vissza lassított net

Kérdés

Üdv!

Valakinek lenne valami ötlete a következő jelenségre? Az internet folyamatosan veszít a sebességéből. Betelefonálok a 1414-re akkor pár napig visszaállítják, de minden nap veszít a sávszélességből és a maximum 8-ról vissza áll 4.5-re. A legjobb, ígértek modem cserét mivel az is magától újra szokott indulni,de az végül nem kellett- mert kivizsgálták és más volt a hiba amit ki is javítottak 2 napra és megint vissza állt 4.5-re. Most a legutolsó bejelentésnél azt mondták igen látja hogy hiba van a vonalba és kijavítják, erre 10 perce jött az sms, hogy nincs hiba se a készülékbe se a hálózatban. Kérdem én józan *****i ésszel, ha valami tud 8-at és állandóan vissza áll felére magától ott nincs semmi baj? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

32 válasz erre a kérdésre

@gombilaci

Ez érdekes kérdés. Az én Speedport Entry 2i-m is FON képes lehet hanarosan, akkor letesztelem ezt. (Legalábbis arra a HGW-re vonatkozóan) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz

Várom a fejleményeket...

Bár ha jól tudom, az lett mondva a bevezetéskor, hogy sajátt FON acc.-al nem lehet a saját HGW-re csatlakozni. Ennek ellenére nekem sikerült. Ezt csak azért említettem , hogy nehogy megvicceljen ez a tiltás. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@gombilaci

Ilyen tiltásról én csak az egyik hárombetűs szolgáltató hasonló szolgáltatása esetén hallottam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

MEGINT ÚJ FEJLEMÉNY! 17 perce megint volt egy vonal szakadásom ! 2 nap alatt megint vesztett több mint 2 mbps-mot a netem. Kabaré és a *****...m ki van az egésszel! Hétfőn megint felhívom őket. ha nem jön ki egy szerelő és nem cserél kábelt vagy modemet vagy mindkettőt nem fizetem be a számlát!

Képkivágás 5.PNG

Képkivágás4.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@kicsi89

Nem javaslom a számla nem befizetését. Tartasd nyitva a hibajegyet, ha látják, hogy több mint 72 órán át a hiba fennált arra jóváírják a kiesett időszakot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De most komolyan kb az elmúlt fél évben 15 alkalommal volt, hogy be telefonáltam és szerintem ugyan az a hiba áll fent és senkinek nem jutott eszébe ott bent hogy talán van valami fizikai probléma is? Régebben azért pár hetet vagy 1 hónapot is kibírt ,de hogy most már heti 4-5 alkalom van ez!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@kicsi89

Sajnos erre nem tudok mit mondani. Ne hagyd magad lerázni, ne hagyd a hibajegyet lezárni, ne nyugodj addig, amíg a végére nem járnak. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most