Ugrás a tartalomhoz
  • 0

vissza lassított net


kicsi89

Kérdés

Üdv!

Valakinek lenne valami ötlete a következő jelenségre? Az internet folyamatosan veszít a sebességéből. Betelefonálok a 1414-re akkor pár napig visszaállítják, de minden nap veszít a sávszélességből és a maximum 8-ról vissza áll 4.5-re. A legjobb, ígértek modem cserét mivel az is magától újra szokott indulni,de az végül nem kellett- mert kivizsgálták és más volt a hiba amit ki is javítottak 2 napra és megint vissza állt 4.5-re. Most a legutolsó bejelentésnél azt mondták igen látja hogy hiba van a vonalba és kijavítják, erre 10 perce jött az sms, hogy nincs hiba se a készülékbe se a hálózatban. Kérdem én józan *****i ésszel, ha valami tud 8-at és állandóan vissza áll felére magától ott nincs semmi baj? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 0

MEGINT ÚJ FEJLEMÉNY! 17 perce megint volt egy vonal szakadásom ! 2 nap alatt megint vesztett több mint 2 mbps-mot a netem. Kabaré és a *****...m ki van az egésszel! Hétfőn megint felhívom őket. ha nem jön ki egy szerelő és nem cserél kábelt vagy modemet vagy mindkettőt nem fizetem be a számlát!

Képkivágás 5.PNG

Képkivágás4.PNG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...