Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Otthoni szolgáltatás megrendelés


vazsonyierik

Kérdés

Sziasztok!
 

Tervben van, hogy leváltom a Digit Telekomra a 25% kedvezmény miatt. (havi 10k spórolás)
Jelenleg 1000 -es net van ami nem is annyira lényeges, inkább a stabilitás.
2 év alatt összesen talán 2x ment el 1-2 percre. Na már most vissza emlékezve sajnos nem ez volt a jellemző a kábelnetnél. 
Érdeklődni szeretnék, hogy van -e valakinek infója, hogy a XVII. kerületben milyen a hálózat minősége mostanában?
Illetve lehet -e számítani 1-2 éves időtávban optika bevezetésére? 

Előre is köszi.

 

Üdv.
Erik

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Köszi a választ.
Már meg is rendeltem tegnap a TV+Net+Tel kobót.
Azt természetesen tudtam, hogy csak koax van.
Igazából azért érdeklődtem, mert sajnos volt 1-2 rossz tapasztalat azon a területen bár a vége mindig az lett, hogy egy nagyobb kötbért megállapítottak nekünk és ment tovább minden. Nem tudom azóta fejlesztettek-e bármit is azon a területen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Stabilitás szempontjából Gpon fog mindig is nyerni, okay létezik stabil mindig működő koax hálózat is. De jellemző összeségében hogy koaxnál mindig van egy kis zaj, nem kap ez az áramot, valami nem jó stb stb stb. Ehhez képest a gpon egy szál üveg közted és a központ közt ami köszöni szépen jól el van.  Igazából sima liba Okt 25 után egy év hűség van már csak azt meg ki lehet bekkelni :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Én nekem megfelelt a koax is régen, de az ősök nem szerették, hogy megszakad az IPTV, mert hát annak folyamatosnak kell lennie és ha a Barátok Közt -ből nem láttak 15 másodpercet .... na ott volt vége a világnak. :D Csak viccelek.
Mondjuk valóban az optikán (diginél) a sebesség az mindig megvolt, illetve a rendelkezésre állási idő is szinte 24/7 volt.
De hát az a fránya Telekomos 25% kedvezmény sok 4-5 előfizetésnél. 


Nem rég válaszolt a Telekom, hogy elfelejthetem hatalmas ívben az optikai fejlesztést a területünkön a következő 2 évben biztosan. 
Nem is vártam más választ. 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vazsonyierik
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
1 minute ago, anonymus said:

Igen felejtsd el a fejlesztést sajnos, koax hálózat kiváltása gpon-ra a huszadrangúbb  dolog a t-nek.  Vannak pletykák hogy ED3.1 -be kezdenek bele de azt is csak a nagyon frekventált részeken fogják kezdeni.

Már annak is örülök hogy pletyka szintjén megy, mert akár még lehet is belőle valami. 

Köszi amúgy a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Vasárnap bekötötték a TV+Internet+Telefon kombót.
Meglepődve tapasztaltam, hogy mennyire udvarias és segítőkész alvállalkozó kötötte be a szolgáltatásokat.
Mi is megpróbálunk mindig úgy hozzájuk állni, hogy kellemesebb legyen az amúgy valószínűleg problémás bekötés (süti, üdítő, kávé stb.), de ez mellett is nem azt lehetett rajta érezni, hogy már szabadulna az egésztől, hanem próbálta a legjobban elvégezni a munkáját (pedig volt pár egyedi igényünk). 
A 250 -es net olyan 265 Mbit/s -el tölt és a feltöltés 20 helyett 22 Mbit/s. A ping 5-6 körül van.

Eddig minden jó, remélem egy darabig így is marad. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Kop Kop jelenleg én is elvagyok a koax-al, voltak idők amikor hetente havonta volt szerelő vagy leállás de szerencsére ez elmúlt és stabil lett nálunl. Viszont az a fránya feltöltés 22 a max amit össze tudnak hozni jelenleg.

Igen felejtsd el a fejlesztést sajnos, koax hálózat kiváltása gpon-ra a huszadrangúbb  dolog a t-nek.  Vannak pletykák hogy ED3.1 -be kezdenek bele de azt is csak a nagyon frekventált részeken fogják kezdeni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...