Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Portnyitása gyorsító opció mellet


Mate63

Kérdés

20 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

@Mate63

Üdv! 

A készülék útmutatója szerint az adminisztrátori felületre belépve az Internet fülre kell kattintani, majd  a port forwarding opciónál meg kell adni, hogy melyik portot a LAN hálózaton belül melyik gépre kell átirányítani.

Ha elakadsz valahol, akkor jelezd, hol akadtál el. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Mate63

Mi a Teamspeak3 szervered LAN IP címe és mi a port cím? Ehhez viszonyítva mik vannak beállítva a HGW-n? (készíts képernyőmentést) Milyen IP címmel próbálkozik a barátod, hol ellenőrizted a címet pontosan,  amit küldtél neki? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@cqp

Ha külső hálózatról figyelő port checker szerint nyitva van a port, akkor nem a forwardal van a probléma. A helyedben az SQL kliens logját és a szerver logokat nézném át első körben, esetleg a mysql konfigját, nincs e esetleg korlátozva a hozzáférés. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én a tegnapi napon felhívtam a szuperszervizet és kértem hogy nyissanak ki egy pár portot majd utána már nekem is fog sikerülni a port nyitások mentek is szépen a teamspeak 3 szeveremhez kellet a nyitás kinyitották utána megkértem egy barátot hogy csatlakozzon hozzám hamachi vagy más nélk7l de nem sikerült pedig a routeren ellenörzött ip küldtem neki és a portok kivoltak nyitva én az itthoni hálózatra csatlakozva akármelyik ezközzel gond nélkül fetudok menni de én nem egyedül szeretném használni :) valaki tudna ebben segíteni ok? Vagy miért nem sikerült?

Mielőtt akárki kérdené a ts honlapjáról néztem hogy mely portokat kell nyitni

A tüzfalakon is engedélyezve van

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, 

kaptam ma egy HA35 "gyorsítókártyás" routert és netto 10 óra szenvedés és kutatás ellenére sem működik a port forward...

Látszólag minden jól be van állítva, külső ip-ről mégsem tudok kapcsolódni a mysql adatbázisra. Port check tesztre a port nyitva van.

Helyi hálózaton működik. 

Kértem hogy állítsák publikusra az ip-t de ez után is ugyanaz a probléma :( köszi ha valakinek van öltete

 

mysql2.PNG

mysql1.PNG

mysql3.PNG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm az ötletet

Ennyi lenne a log. a from host: % és az előző routerrel is működött távolról

/* Error with snippets directory: The specified path was not found */
/* Delimiter changed to ; */
/* Connecting to ******.no-ip.biz via MySQL (TCP/IP), username root, using password: Yes ... */
/* SQL Error (2003) in statement #0: Can't connect to MySQL server on '******.no-ip.biz' (10060) */
/* Connecting to localhost via MySQL (TCP/IP), username root, using password: Yes ... */
/* Connected. Thread-ID: 26 */
SHOW STATUS;
SHOW VARIABLES;
SHOW DATABASES;
/* Entering session "local" */

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, van egy ZTE H368N routerem + fix kulso IP cim. Sajnos sehogy sem tudom bealitani a routolast kifele. Kerdesem, ha fix az IPcimem akkor a router Status\Network interface\ DSL WAN Connection ablakaban Connection Name: Internet_VDSL, IP: xxx.xxx.xxx.xxx - itt azt az IP cimet kellene latnom amit megadtak nekem, vagy jo ha mas van itt? Koszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...