Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Felvétel


Szabolcsi Róbert

Kérdés

Nekem olyan problémám van,hogy ha beállítok egy műsort felvételre gond nélkül felveszi(gondolom),viszont nem tudom megnézni.Nem játssza le.Bele tudok lépni,eltudom indítani,de csak fekete képernyőt mutat.A listában nem a felvett műsor képe van,hanem egy filmtekercs szignó.Mi lehet vele?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
4 órája, Szabolcsi Róbert írta:

Nekem olyan problémám van,hogy ha beállítok egy műsort felvételre gond nélkül felveszi(gondolom),viszont nem tudom megnézni.Nem játssza le.Bele tudok lépni,eltudom indítani,de csak fekete képernyőt mutat.A listában nem a felvett műsor képe van,hanem egy filmtekercs szignó.Mi lehet vele?

 

Nem biztos hogy egy cipőben járunk, de nálam néhány hete volt hasonló jelenség. Két STB van, az egyik felvevős. A másikon akartam nézni egy felvett műsort (ez alapból megy egyébként), de ugyanaz történt, ami nálad. Azt gondoltam hogy ez az STB problémás, ezért újraindítottam. Ezután már a normál tévéadást sem lehetett nézni (előtte az még ment), teljesen lefagyott. Felvett műsort a másik (felvevős) STB-n sem lehetett nézni, de azt már nem indítottam újra, nehogy pórul járjak.

A másnap reggeli bekapcsolásnál már minden működött, igaz ezt úgy csináltam, hogy elvégeztem a sorrendi újraindítást (ismered ezt a Telekomos rituálét?). Minden korábbi felvétel megmaradt. Az internet kapcsolat végig folyamatos volt.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...