Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Függetlenítés


enigmatom

Kérdés

Valakinek sikerült már függetlenítenie a telefonját a 1414-es számon kapott kóddal?

Én már kétszer próbáltam a héten, és azt a választ kaptam, hogy az imei számhoz nem tartozik hálózati korlátozás. Sajnos a telefon továbbra is csak a telekom kártyájával megy. Más sim kártyát berakva egy kódot kér, amit a "kedves" szolgáltatóm sehogy sem akar elárulni. Néhány nap alatt, jópár telefonhívással és T-pont látogatással annyit sikerült megtudni, hogy azokkal a telefonokkal vannak gondok, amit a garancia időn belül szervizeltek. Egy Nokia Lumia 930 telefonról van szó. Már mindent tudok, egyedül egy 20 karakterbő álló kódra várok.

Ha ezt látja olyan ember aki tud és akar segíteni, kérem ne fogja vissza magát. 

Tisztelt, Telekom! Szeretném megkapni a kódomat! Bármilyen megoldás érdekel. Jöhet SMS-ben, emailben, vagy lovas futárral. A telefonos rendszerük problémája viszont nem érdekel (éppen elégszer hallottam az elmúlt pár napban) , csak a kód kell. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 0
17 perce, teherwagon írta:

Hello @enigmatom, türelem, biztosan megoldják, csak idő (30 napjuk van válaszolni, ami a korábban írtak szerint október végén indult) :( én arra leszek kíváncsi, hogy ez Nokia betegség, vagy más okozza

Szerintem ennek az az oka, hogy ha a Nokia telefont valaki közvetlenül gyári szervízbe vitte be, és fődarabot cseréltek, arról a Telekom rendszere nem tudott, pedig erre is fel kellett volna készülni, elvégre akkoriban sok helyen volt Nokia szervízpont, és sokkal kényelmesebb volt ezekbe bevinni a készülékeket a Westel/T-Mobile/T-Pont üzletekbe.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @zoli62

2 órája, zoli62 írta:

Szerintem ennek az az oka, hogy ha a Nokia telefont valaki közvetlenül gyári szervízbe vitte be, és fődarabot cseréltek,

enigmatom azt írta a korábbi felvetésemre, hogy nem ez volt

2 órája, zoli62 írta:

arról a Telekom rendszere nem tudott, pedig erre is fel kellett volna készülni, elvégre akkoriban sok helyen volt Nokia szervízpont, és sokkal kényelmesebb volt ezekbe bevinni a készülékeket a Westel/T-Mobile/T-Pont üzletekbe.

ezt nem áll össze, segíts, légyszi :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 perce, teherwagon írta:

Hello @enigmatom, mi volt az indoklás, miért nem kellene? mégis fődarabcserés vagy más van a háttérben? a később így járók (és itt érdeklődők) érdekében tanulnék, köszi :D

 

Csak hangszóró csere volt. :)  https://kozosseg.telekom.hu/topic/11488-függetlenítés/#comment-27615

Kör bezárult.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...