Ugrás a tartalomhoz
  • 0

T-online fiók nem küldi el az e-mailt


barcadams

Kérdés

Tisztelt Telekom/Telekomos ügyfelek!

Az alábbi probléma merült fel:
Édesapám 20 éve Telekom(Westel) ügyfél, amikor minden otthon szolgáltatás be lett kötve, kapott egy t-online-os e-mail fiókot amit a mai napig használ. Azonban az én e-mail címem hotmail.com (most MS outlook, korábban MSN messengerhez tartozó). Amikor én küldök neki e-mailt azt ő megkapja, de az amit a t-online-ról küldd a hotmail felé azt én nem kapom meg. Ellenőriztem az internet beállításokat, sőt kedvencekhez van adva, szűrő nincs bekapcsolva, korábban ilyen gond nem volt.

Mi a teendő? Be tudnák központilag állítani az engedélyezést?

Előre is köszönöm.

Tisztelettel: Szalai Ádám

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
7 órája, szaboadam írta:

Most érkezett meg nekem is a T-s postafiókba a @barcadams által is leírt válasz hibaüzenet. A részletes hibadiagnosztika szerint:

" Please contact your Internet service provider since part of their network is on our block list. "

Valamiért tiltólistára kerültek a T-s mailrendszerből küldött levelek a Hotmail-ben (Outlook-ban). Lehet, hogy @zoli62 tippelt jól, mert más postafiókba küldött leveleknél nincs semmiféle gond.

Bizony. Minél több embernek jelenteni kell hibára, bár ezt a tiltólistárol nehezen fogják levenni, már többször volt ilyen.  A nagy szolgáltatók közül a Microsoft nem szereti a dinamikus ip-ket. Például korábban az Aol  egy egész alhálózati tartományt letiltott, de T-Online-os IP--k is kerültek már blokkolásra.Én egy T-email.hu fiókkal teszteltem Hotmail.com címre küldtem próbalevelet, és azonnal megkaptam a hibaüzenetet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
4 órája, barcadams írta:

Tisztelt Telekom/Telekomos ügyfelek!

Az alábbi probléma merült fel:
Édesapám 20 éve Telekom(Westel) ügyfél, amikor minden otthon szolgáltatás be lett kötve, kapott egy t-online-os e-mail fiókot amit a mai napig használ. Azonban az én e-mail címem hotmail.com (most MS outlook, korábban MSN messengerhez tartozó). Amikor én küldök neki e-mailt azt ő megkapja, de az amit a t-online-ról küldd a hotmail felé azt én nem kapom meg. Ellenőriztem az internet beállításokat, sőt kedvencekhez van adva, szűrő nincs bekapcsolva, korábban ilyen gond nem volt.

Mi a teendő? Be tudnák központilag állítani az engedélyezést?

Előre is köszönöm.

Tisztelettel: Szalai Ádám

A Hotmail fiókodban édesapád címét add hozzá a megbízható feladókhoz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Most érkezett meg nekem is a T-s postafiókba a @barcadams által is leírt válasz hibaüzenet. A részletes hibadiagnosztika szerint:

" Please contact your Internet service provider since part of their network is on our block list. "

Valamiért tiltólistára kerültek a T-s mailrendszerből küldött levelek a Hotmail-ben (Outlook-ban). Lehet, hogy @zoli62 tippelt jól, mert más postafiókba küldött leveleknél nincs semmiféle gond.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ezt írja:

his is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

<sgt.adams@hotmail.com>: host
    hotmail-com.olc.protection.outlook.com[104.47.10.33] said: 550 5.7.1
    Unfortunately, messages from [195.228.240.63] weren't sent. Please contact
    your Internet service provider since part of their network is on our block
    list (AS3150). You can also refer your provider to
    http://mail.live.com/mail/troubleshooting.aspx#errors.
    [DB5EUR03FT012.eop-EUR03.prod.protection.outlook.com] (in reply to MAIL
    FROM command)

sdsd.JPG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...