Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kriszta24

Kérdés

Üdv! Bár már írtam Tmobile email címére ,még nem kaptam választ , tartozásom lett , az előfizetésemre , a kimenő-és bejövő hívásaim is korlátozva lettek ezért telefonon nem tudok megoldást kérni , szeretnék részletfizetést vagy bármilyen könyítést , egyszer már kaptam de sajnos a 2. Részletett nem tudtam teljesíteni , 2 információt is kaptam avval kapcsolatban ,hogy kérhetem e újra 1. 3 hónap után újra kérhetem , illetve ,hogy csak egyszeri fizetéskönyítés van. Amennyiben nem kapok részletfizetési lehetőséget ,mikor fogok teljes tartozásról csekket , vagy bármilyen információt kapni? Illetve ,a teljes tartozásra kérhető lesz e a részletfizetés ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: 2017. 11. 01. at 23:33, Kriszta24 írta:

Üdv! Bár már írtam Tmobile email címére ,még nem kaptam választ , tartozásom lett , az előfizetésemre , a kimenő-és bejövő hívásaim is korlátozva lettek ezért telefonon nem tudok megoldást kérni , szeretnék részletfizetést vagy bármilyen könyítést , egyszer már kaptam de sajnos a 2. Részletett nem tudtam teljesíteni , 2 információt is kaptam avval kapcsolatban ,hogy kérhetem e újra 1. 3 hónap után újra kérhetem , illetve ,hogy csak egyszeri fizetéskönyítés van. Amennyiben nem kapok részletfizetési lehetőséget ,mikor fogok teljes tartozásról csekket , vagy bármilyen információt kapni? Illetve ,a teljes tartozásra kérhető lesz e a részletfizetés ?

A kései behajtási csoporttal kellene beszélned. Elérhetőségük: 06 1 2658077 munkanapokon 8 és 16 óra között.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...