pozso123

Telekom wifi fon

Kérdés

Valahogyan be van határolja hogy egy ilyen Telekom wifi fon hálózaton én mekkora sávszélesség ez kaphatók? Vannak 20 mbit bal nagyobb sávszélességű elérhetőségi pontok?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

30 válasz erre a kérdésre

Jó de azt a hibaüzenetet miért írja ki... viszont az alkalmazásból bejelentkezik. 

Elnézést nem tudtam egyébként hogy csak dsl es a cucc amúgy Mbitps akart lenni.

Egyébként valakinek van infoja arról hogy hol elérhető ez az új vivmány a 2000 Mbitps optikán? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@pozso123

200-500-1000 bit? Nem megabitre gondolsz? Mert a FON dsl-es HGW-ken működik egyenlőre. Ott max 50 mbpst lehet elérni, nem csak azért mert dsl, hanem 2,4Ghz wifihotspotról beszélünk. 

Szerintem a visszaszámláló az újra bejelentkezés szükségességének idejét mutatja

FON esetében felesleges az elfelejtésre kattuntani, mert a hotspot maga egy nyílt, titkosítatlan wifi, nincs mit elfelejteni a rendszernek. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

tehát akkor maximálisan kihasználható a helyi telekomos hálózati sebesség akár 200-500-1000 bit ha az előfizető azt nem használja? Nincs korlát beállítva a fon nak? 

Illetve mi ez a visszaszámláló a bejelentkezéskor? resetelődik ? Nem dob le a hálózatról amikor letellik és nem enged visssza? 

Ha a telefonon a normál  wifik beállításánál elfelejtésre re kattintok a telekom fon-nál de az alkalmazásban be vannak írva az adatok a hitelesítéshez akkor miért nem csatlakozik? 

Ez mit jelent bejelentkezéskor: 

"jelenleg nem lehetséges belépni kérem próbálja meg később újra (303-as kód)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: pozso123

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@pozso123

A sávszélesség függ a FON-t nyújtó előfizető sávszélességétől, az előfizető aktuális sávszélesség használatától (ez nyilván csökkenti a FON-ozó sávszélességét), az adott wifis viszonyoktól (mint zavaró tényezók, mint a hotspottól való távolság, stb) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Előfizetett sávszél bizonyos hányada, legalább is kezdésnél még így volt nem tudom azóta változott e.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most