Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Set top box kiváltása


mad.peter

Kérdés

T Fóromozók, szakértők!

Nem rész vettem egy 2017 4k-s tévét és a  behangolásánál talált a tévé kb 150 csatornát, de a többség esetében ha rámegyek kiírja hogy kódolva vannak és a tv CI kártyát kér. Arról érdeklődnék, hogy van-e mód arra, hogy a tévén keresztül nézzem ezeket az adókat a set top box nélkül. Minden szempontból a tévé kizárólagos használatát preferálnám (egy távirányító, a tévé állítja elő a képet, kisebb áramfogyasztás stb). Azt tudom, hogy más szolgáltatóknál (*****, *****) van mód a settop box mellőzésére. Semmi olyan funkciót nem használunk, ami megkivánná a boxot, mint pl felvétel vagy téka.

Előre is köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
12 perce, mad.peter írta:

T Fóromozók, szakértők!

Nem rész vettem egy 2017 4k-s tévét és a  behangolásánál talált a tévé kb 150 csatornát, de a többség esetében ha rámegyek kiírja hogy kódolva vannak és a tv CI kártyát kér. Arról érdeklődnék, hogy van-e mód arra, hogy a tévén keresztül nézzem ezeket az adókat a set top box nélkül. Minden szempontból a tévé kizárólagos használatát preferálnám (egy távirányító, a tévé állítja elő a képet, kisebb áramfogyasztás stb). Azt tudom, hogy más szolgáltatóknál (*****, *****) van mód a settop box mellőzésére. Semmi olyan funkciót nem használunk, ami megkivánná a boxot, mint pl felvétel vagy téka.

Előre is köszönöm

Ha iptv sehogy, ha dvb-c akkor conax modult kell venned. Kb 10 k azzal jó lesz, paprikás conax modult szokták javasolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
7 perce, mad.peter írta:

T Fóromozók, szakértők!

Nem rész vettem egy 2017 4k-s tévét és a  behangolásánál talált a tévé kb 150 csatornát, de a többség esetében ha rámegyek kiírja hogy kódolva vannak és a tv CI kártyát kér. Arról érdeklődnék, hogy van-e mód arra, hogy a tévén keresztül nézzem ezeket az adókat a set top box nélkül. Minden szempontból a tévé kizárólagos használatát preferálnám (egy távirányító, a tévé állítja elő a képet, kisebb áramfogyasztás stb). Azt tudom, hogy más szolgáltatóknál (*****, *****) van mód a settop box mellőzésére. Semmi olyan funkciót nem használunk, ami megkivánná a boxot, mint pl felvétel vagy téka.

Előre is köszönöm

A Telekomnál a digitális kábel és IPTV szolgáltatáshoz jelenleg mindenképpen dekóder kártyára és settopboxra  van szükség, amik párosítva vannak, ezt nem kerülheted meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...