Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilinternet USB stick Huawei E3372 - sim hiba


Berla

Kérdés

Kedves Fórumozók!

Adott egy Huawei E3372-es USB stick, hozzá egy telekomos feltöltős sim kártya, ami a legutóbbi alkalommal tökéletesen működött, de nincs minden napi használatban. Viszont ha most csatlakoztatom, előugrik az internet manager, de kiírja hogy "nincs SIM kártya vagy SIM hiba". Múlt héten töltöttem rá 3500ft-ot, de azt jelzi is. Esetleg tud valaki nekem ebben segíteni hogy miért nem érzékeli a sim kártyát?

Előre is köszönöm!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Berla, a friss töltés alapján a Domino elvileg rendben van, így készülék vagy SIM hiba lesz :( vedd ki belőle a kártyát, kicsit töröld át, rakd vissza. ha így sem megy, akkor érdemes másik kártyával kipróbálni a sticket (ha van másik), illetve másik eszközzel (akár normál telóban) kipróbálni a SIM-et. ez alapján kiszűrhető, hogy az eszköz vagy a kártya döglött be (ha egyszerűbb, akkor a Té ügyfélszolgálat is segít persze). ha az eszköz, akkor szerviz vagy új eszköz, ha a kártya, akkor Té üzletben ingyen cserélik (ha "rendeltetésszerű használat" ellenére halt meg), és az egyenleg is megmarad

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 11/8/2017 at 13:10, teherwagon írta:

Hello @Berla, a friss töltés alapján a Domino elvileg rendben van, így készülék vagy SIM hiba lesz :( vedd ki belőle a kártyát, kicsit töröld át, rakd vissza. ha így sem megy, akkor érdemes másik kártyával kipróbálni a sticket (ha van másik), illetve másik eszközzel (akár normál telóban) kipróbálni a SIM-et. ez alapján kiszűrhető, hogy az eszköz vagy a kártya döglött be (ha egyszerűbb, akkor a Té ügyfélszolgálat is segít persze). ha az eszköz, akkor szerviz vagy új eszköz, ha a kártya, akkor Té üzletben ingyen cserélik (ha "rendeltetésszerű használat" ellenére halt meg), és az egyenleg is megmarad

En most vasaroltam beletettem a mobiltelefon sim kartyat elofizeteses 20 gb netem van es azt irja ki hogy sim nincs vagy hiba

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...