Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Előfizetést rendeltem SIM kártyával 0Ft-tal


nelloci

Kérdés

Sziasztok!

Előfizetést rendeltem még januárban, Sim kártyával és 0Ft-ért hozták ki. Most készüléket szeretnék online rendelni meglévő előfizetésem mellé, de hibaüzenetként ezt írja:
"Ehhez az előfizetéshez jelenleg nem tudsz akciós készüléket vásárolni. Próbáld meg egy másik előfizetéseddel vagy vásárolj készüléket új előfizetéssel."

Azt az információt kaptam, hogy mivel nem fizettem 5000Ft-ot a sim kártyáért, azért nem tudok online rendelni készüléket, csak személyesen.

 

Nem lehetne ezt valahogy orvosolni, hogy ne kelljen betipegni az üzletbe? Gondolom személyesen nincs készülék kedvezmény..:(

Köszi a segítséget! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
4 órája, nelloci írta:

Sziasztok!

Előfizetést rendeltem még januárban, Sim kártyával és 0Ft-ért hozták ki. Most készüléket szeretnék online rendelni meglévő előfizetésem mellé, de hibaüzenetként ezt írja:
"Ehhez az előfizetéshez jelenleg nem tudsz akciós készüléket vásárolni. Próbáld meg egy másik előfizetéseddel vagy vásárolj készüléket új előfizetéssel."

Azt az információt kaptam, hogy mivel nem fizettem 5000Ft-ot a sim kártyáért, azért nem tudok online rendelni készüléket, csak személyesen.

 

Nem lehetne ezt valahogy orvosolni, hogy ne kelljen betipegni az üzletbe? Gondolom személyesen nincs készülék kedvezmény..:(

Köszi a segítséget! 

Pont hogy személyesen, üzletben tudnak kedvezményt adni, a webshop több sebből vérzik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...