Ugrás a tartalomhoz
  • 3

tv részletre


rucsok1

Kérdés

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

hát a helyedben én fel hivnám öket nem rég fel hivtam öket megint és azt monták sajnos nincs készleten az általam választot készülék  csak akkor azt nem értem  akkor hogy a fenébe tudtam megrendelni   ere a nö azt válaszolta hogy nagyon sok hiba van a rendszerükben és valószinüleg  azért tudtam meg rendelni  mondom neki most akkor olyan terméket árulnak ami nincs is önöknél szóval nem értem a telekomot egyátalán  pedig van náluk 2 mobil elöfizetésem  és othoni szolgáltatásom is  söt laptopot is vetem már  tölük  de ijet még énsem tapasztaltam 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Tanulság, és többször is jelentettem illetékeseknek, hogy az otthoni előfizetés mellé megrendelt termékeknél a fizetőképesség vizsgálata miért tart sokkal tovább, mint a mobil eszközöknél? Nem elég, hogy esetleg elfogyott  valami, de még ez vizsgálat is hosszabbítja az átvételig eltelt időt. Mobil előfizetésnél ez sokkal egyszerűbb, rugalmasabb, ott legfeljebb a webshopban levő félrevezető üzenetekre kell figyelni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

sziaztok  nos a tv vel kapcsolatban  még mindig ott tartok hogy 11.10 én rendeltem és tegnap hivtak a telekomtól  és azt monták hogy elnézést kérnek de sajnos az általam választot készülék nem volt raktáron de most már van ere meg kérdezték   fent tartom e még a rendelés igényemet   montam nekik hogy már közel másfélhónapja várom  már az a következö másfélhónapot mig kézhez kapom kifogom birni szóval  most ot tart a rendelésem hogy szálitásra vár netes felőleten ezt irja  ez akkor azt jelenti hogy a napokban meg kapom a készüléket?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...