Ugrás a tartalomhoz

Díjmentes 5 GB adatforgalom vagy 5 óra Telekom mobil hálózaton belüli beszélgetés


teherwagon

Ajánlott posztok

Domino kártyásként december 10-ig díjmentes

  • 5 GB adatforgalmat vagy
  • 5 óra Telekom mobil hálózaton belüli beszélgetést

aktiválhatsz a Telekom alkalmazásban!

"feltételek:

  • Díjmentes ajánlatunkból válaszd az 5 GB adatot, vagy 5 óra Telekom mobil hálózaton belüli perceket.
  • A választott díjmentes egyenleg igénybevételére csak egyszer van lehetőség.
  • Frissítsd a Telekom alkalmazást az ajánlat bekapcsolása előtt!
  • A promóciót kizárólag Domino kártyásként, a Telekom alkalmazásban tudod bekapcsolni 2017. december 1-10. között.
  • Az 5 GB adatból 100 MB-ot, az 5 óra Telekom mobil hálózaton belüli beszélgetésből 30 percet használhatsz fel EU-ban.
  • A sikeres aktiválásról SMS-ben értesítünk, illetve tájékoztatunk arról is, ha elfogy a díjmentes extra adatod, vagy az 5 órányi díjmentes beszélgetési időd. A már leforgalmazott, illetve a rendelkezésedre álló adat- és perc mennyiséget az alkalmazásban is nyomon követheted.
  • Az aktiválás időpontjától függetlenül, a választott díjmentes egyenleg január 2. éjfélig használható fel."

részletek a Telekom oldalán


Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Hello @zoli62, az adatot nyilván nem, és persze nem is érdemes :D a beszélgetést viszont igen:

  • a nagyi kártyáját a bekapcsolás idejére átrakod egy okostelefonba
  • a nagyi Domino előfizetését behúzod a saját Telekom fiókodba (vagy készítesz neki egy külön fiókot), aztán egy okostelefonról belépsz az adott fiókba :D
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ez mind macera, meg idő. :) Régebben t-mobile korban is még ilyen, és ehhez hasonló akciós dolgokat telefonos ügyifogyin is be lehetett aktiválni, ha a készülék nem volt rá alkalmas. Egyébként nem is nagyiéról van szó, csak van egy parlagon levő kártyám egy Nokia-ban, és gondoltam az ajándék az ajándék, pedig ez olyan Mátyás király mese, hoztam is, meg nem is. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

35 perce, zoli62 írta:

Ez mind macera, meg idő. :)

Így van, de te azt állítottad, hogy nem lehet. én erre adtam kerülő megoldást :D

36 perce, zoli62 írta:

Régebben t-mobile korban is még ilyen, és ehhez hasonló akciós dolgokat telefonos ügyifogyin is be lehetett aktiválni, ha a készülék nem volt rá alkalmas.

igen, meg még régebben az ősemberek szakócával darabolták a húst :D

37 perce, zoli62 írta:

Egyébként nem is nagyiéról van szó, csak van egy parlagon levő kártyám egy Nokia-ban, és gondoltam az ajándék az ajándék, pedig ez olyan Mátyás király mese, hoztam is, meg nem is. :)

nyilván példának hoztam a nagyit, értsd jól, ha akarod, be tudod állítani 2 perc alatt :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1 year later...

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...