Ugrás a tartalomhoz
  • 1

TV Go átjátszás Chromcast segítségével


Johny

Kérdés

Sziasztok!

Ötleteket  várok mi történhetett. Rendszeresen és probléma mentesen használom  a TV Go-t Samsung Galaxin és laptopon is. Kb  2 hónapja

hallottam a Chromcast-ról és kényelmi szempontból beszereztem és beüzemeltem a kütyüt- így a mobilról  áttükrözve a TV-n nézhettem a TV Go adásait.

Semmi probléma nem volt de mintegy két hete  csak  a a müsorbesorolás első 6 adását tudom átküldeni - 7-től lefelé csak a fekete képernyő jelenik meg semmi hibaüzenet. Ha elsőnek a magasabb számú csatornát választom ugyancsak fekete képernyő van. Az felső 6 adót tökéletesen működteti. Any idea? Köszönöm

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Johny, az első kettő a modellezéshez kell (unokahúgomnak van, kölcsönkérem, mert ő mobilról eteti és nincs TV Go-ja, és megnézem a saját rendszeremen, ami megfelel a tiédnek), az újraindítgatás meg alap :D

egyes vagy kettes: pendrive-szerű valami vagy egy rövid, vastag vezetéken lóg egy köralakú valami? utóbbi a kettes, neki olyan van

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, teherwagon írta:

Hello @Johny, egyes vagy kettes a Chromecast? milyen internettel eteted? illetve újraindítgattál mindent, amit kell (Chromecast, mobil, internet forrás hardvere(i))?

Üdv.@tehervagon. Ebben abs. laikus vagyok, sz.tem ez egyes chromcast, az internet központi telekomos kábeles s van egy  házi wifi - ez látja el az összes mobilt, tv stb- ezzelsoha nem volt gond és a TV-go is tökéletesen megy a készülékeken. A chromcastot  nem reseteltem- ezt még meg tehetem- de nem értem az okokat? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok !
Nekem sem megy sajnos a TVGO.
Chromecast 2.0.
Illetve még teljes képernyő tükrözéssel is, van amelyik adó vagy műsor átmegy, van amelyiken feketére vált a képernyő a mobilomon is, sajnos a legtöbb adó vagy műsor ez utóbbi kategóriába esik, tehát nem megy át.
Minden friss, minden újra volt indítva rengetegszer.
Wifi szuper, internet 250 Mbit.
A Chromecast a többi videóra alkalmas programmal jól működik.
Illetve a teljes képernyő tükrözés is jól működik egyébként minden mással.
A mobilom saját képernyője is FullHD.
Szóval, szerintem az applikációval van valami.
Jó lenne bele egy igazi Chromecast gomb az adások lejátszó módjában.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @Holló Péter, nincs jó hírem :( a fenti beszélgetést privátban folytattuk Johny-val, kiderült, hogy nálam abszolút nem megy a tükrözés, szóval a " van amelyik adó vagy műsor átmegy " még istenes. ráadásul azóta beszéltem a Tés kontaktommal, azt vállalják a Chromecastnál, amit én tapasztalok, semmit :( telón/tableten/laptopon nézhetjük, illetve ezeket kábellel tévéhez csatlakoztathatjuk, kábé ennyi lehet a megoldás. no comment és bombázom őket folyamatosan, hátha leesik nekik, hogy ez bizony kellene

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...