Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Hiányos termékadatlapok


zoli62

Kérdés

Már  régen észrevettem, nem tudom, másnak miért nem szúrt szemet. A lakossági termékeknél az adatlapok sok esetben hiányosak, lényeges paraméterek jiányoznak, itt egy RAM méret, ott egy operációs rendszer, stb.  Így a webshopos vásárlás zsákbamacska, ráadásul ezekről az adatokról az ügyfélszolgálat sem tud információt adni. Konkrét példa: https://www.telekom.hu/shop/termek/Apple+MacBook+Air+13++MQD32MG/A--APP+MB+AIR13++MQD32MG/A+?preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2280064&sku=jsku1754618173&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT

Erről tudja egyáltalán valaki, hogy melyik OSX fut rajta, és a 2017-es modell? Az üzleti telekomnál minden terméknél szerepel a cikkszám, részletes specifikáció. Ott pl. tudom, hogy a 2017-es Macbook Airről van szó. https://www.telekom.hu/uzleti/keszulekek/szamitogepek/laptopok/apple-macbook-air-2017

Vajon a kettő ugyanaz?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

21 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
1 órája, anonymus írta:

MQD32MG/A ebből kiindulva ugyan az, tudtommal 2017-es modell. De engedd el a dolgot, lte apple watch képek eltüntetésével már 1+ hete ügyködik a cég :)  Eltérés csupán annyiból fakad hogy más csoport dolgozik a lakossági a céges és a nagykor oldalon. 

Minden ilyen kérdésről korábban a házhozszállítási csoport is tudott infót adni, ja most már az sincs. :) Én még akkoriban vettem több készüléket a Telekomtól, amikor egy csoport volt. Az üzleti Telekom ma is ugyanolyan korrekten pdf-ben feltünteti a paramétereket, mint akkor, nincs semmilyen indok arra, hogy ezt a lakossági csoport miért nem tudja megtenni. Ebben csak az az idegesítő, hogy nagyobb értékű terméket is úgy tudsz megrendelni, hogy nem vagy biztos benne, hogy azt kapod, amit vársz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, anonymus írta:

Mivel pénteken raktáron se volt így nem tudok erről nyilatkozni. De jól látod régen két külön cég volt egyik jobb másik nem ez megmaradt. 

Kiderült, hogy fel se vették a rendelést akkor. Ehhez csak gratulálni lehet. :) Normál ügyfél ezen csak bosszankodni tud.  Mindegy, megoldódott máshogy, csak jókor kell jó időben telefonálni. :) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
28 perce, anonymus írta:

Bevallom őszintén én a hardver miatt félek de nagyon, anyagilag csak a air férne bele. De abban egy Nvidia6000-es vga van a mostani gépemben meg egy 4200vm dedikált 1gb memóriával. 

Általános célra és munkaeszközként a MacBook Air bőven megfelel, főleg, ha a 12 órás üzemeidejét is figyelembe vesszük. https://www.apple.com/hu/macbook-air/specs/

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Jól látod, hogy én is erre a két fényévnyi különbségre gondoltam Sugár féle Westel, és Straub féle Matáv és az utódai között is. Csak akkor azt nem értem, miért kellett ilyen plusz szolgáltatásokat bevezetni. mint termékrendelés, ha láthatóan nem működik flottul.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 12. 12. at 18:31, anonymus írta:

MQD32MG/A ebből kiindulva ugyan az, tudtommal 2017-es modell. De engedd el a dolgot, lte apple watch képek eltüntetésével már 1+ hete ügyködik a cég :)  Eltérés csupán annyiból fakad hogy más csoport dolgozik a lakossági a céges és a nagykor oldalon. 

Valóban 2017-es modell lett. Egy hete van meg, és azóta csak kétszer kellett tölteni. A Mac-et csak ajánlani tudom, megbízható, és nem kell attól sem tartani, hogy Windows mellett szokatlan, mert könnyű átállni, főleg annak, aki a linuxot is ismeri egy kicsit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...