Ugrás a tartalomhoz
  • 0

T-online emailek néha késnek


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum! Annyit szeretnék kérdezni,hogy miért lehet az hogy a t-onlineos fiokomba néha késnek az emailek.Pl a barátnőm ir nekem a gmailről,és hozzám a t-onlinera negyed óra mulva érkezik meg.a küldőnél vagy a fogadónál lehet a gond?Én voltam az akinek javasoltátok hogy szünetessem meg a freestartos/indamailes email cimemet.Meg tettem.Jol is jártam.Ám most is tapasztalaom,hogy ha a t-onlineos cimemről webes felületről,vagy a gmail ről irok indásoknak akkor van hogy fél nap mulva kapják meg az emailjeimet,de volt olyan hogy nem is kapták meg.Konkrétan ma.

Teszteltem magamat is.irtam magamnak a gmailről té-re meg vissza.Nekem egyszer volt hogy hat perc múlva ért át,de a többi egy perc múlva.ugyhogy asszem nem nálam lehet a gond.Ha indás ir nekem,akkor pár perc mulva, vagy rögtön befut.

a másik kérdésem az lenne,hogy a telekom app-ban miért nem lehet minden telekom boltba,időpontot foglalni?Europeumba nem lehet,Határ uti metzróval szembe lévő nagy pláza Telekom boltjába sem lehet.Mi ennek az oka?Válaszokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:Márffy Magdolna

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Márffy Magdolna
megnéztem hogy beállitottam e hogy emailben kérem a választ.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
1 órája, Márffy Magdolna írta:

a másik kérdésem az lenne,hogy a telekom app-ban miért nem lehet minden telekom boltba,időpontot foglalni?Europeumba nem lehet,Határ uti metzróval szembe lévő nagy pláza Telekom boltjába sem lehet.Mi ennek az oka?Válaszokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:Márffy Magdolna

Itt próbáltad már? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...