Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csaló email vagy szokásos telekom bénázás


Tatár Jeromos

Kérdés

Forog a fórumokon, hogy a telekom nevében számos csaló e-mail kering. Én jó pár hónapja részletes levelet küldtem ez ügyben a Telekomnak, de semmi választ nem kaptam! A telekom bénázással, elérhetetlenségével, általános rossz minőségű szolgáltatásával, dilettantizmusával nem tesz semmit a csalók ellen, sőt kifejezetten táptalajt ad a hasonló csalásoknak!

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 0

A hozzászólásokból pontosan kirajzolódik az az alapprobléma ami miatt írtam. Hogy a Telekomnak egy csomó száma van amiból üzenet küld az ügyfeleknek, és amikor megkérdezem, hogy melyik a hivatalos akkor nincs rá válasz. És ahelyett, hogy a telekom kommunikációs csődjét látnánk benne, személyeskedő piszkálódások mennek, hogy mindenki "*****" aki sms-t kap a Telekomtól, meg csak egy szám az üdvözítő.

NINCS egy olyan szám amire rámondja a telekom, hogy ettől kapod a hivatalos értesítést. 

nekem az alábbiakról jött az elmúlt 2 évben:

30 9303100 - amikor valami szerződést módosítok akkor innen jön az értesítés;
1414 - T-home díjtartozás értesítő
30 3444025 - hiba bejelentés
30 8080180 - a ***** kérdései, hogy az 50 hiba bejelentés után is megtudja mennyire vagyok elégedett velük;
30 8080080 - ajánlatok és készülék biztosítás;
1430 - adategyenleg
30 3440970 - adatroaming értesítés
1412 - T-home díjtartozás értesítő (ezzel gyűlt meg a bajom, mert azonos időszakra más jött mint a 1414-ről)
30 8080530 - panasz vizsgálat értesítés
1400 - telekom üzleti online önkiszolgáló jelszó generálás
30 9881001 - Valami SIM telepítést kértem tőlük és erről a számláról értesítettek az elkészültéről;

 

Ezek mind mind telekomos számok ahonnan beazonosítható üzenetek jöttek, konkrét és aktuális ügyekben, azonosító számokkal. Egyik sem csaló sms.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...