Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Korlátlan TV és film opció lemondása


bargergo

Kérdés

Sziasztok!

Bár nem kértem, valamikor kaptam a Magenta1-be bevont mobil előfizetésekhez ilyen Korlátlan TV és film opciót, amivel nem kell a TV GO mobil internetes adatforgalma után fizetni. Ez mobilonként havonta kb 10 000 Ft-ba kerülne, ha nem lenne Magenta1 kedvezmény.

Ha megszűnik a Magenta1 kedvezményem, akkor megszűnnek ezek a Korlátlan TV és film opciók is a mobil előfizetéseken, vagy külön le kell ezeket mondani?

Milyen módon lehet lemondani? (Telefonon, írásban, emailben?)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: 2018. 01. 05. at 7:44, anonymus írta:

Most megkötötted a hűségedet a magentára amíg le nem jár a hűség addig kapod ezt így. Ha meg lejár hűség akkor eldöntöd hogy lemond nem mond vagy új hűség stb stb

 
A Magenta1 kedvezménycsomag igénybevételéhez határozott időtartamú szerződéskötés nem szükséges, a kedvezménycsomagra vonatkozó szerződés határozatlan időtartamú.

Itt az 1.1 pontban írják Ez alapján Magenta kedvezménycsomagra nincs hűségidő, csak a részeire lehet.

Az egyik kérdésemre megtaláltam ugyanebben a fájlban az 1.6 pontnál a választ . Ha megszűnik a Magenta kedvezménycsomag, akkor díjazottá válik.

Itt azt írják, hogy sms-ben meg lehet rendelni, kipróbáltam akkor  -TVFILMHAVI szöveggel hátha le lehet mondani, de nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hiába írtam bele lemondásba, rajta maradt mindhárom mobil-előfizetésen. Ebből kettőnél levonták a Magenta1 kedvezménnyel, amikor már nincs semmilyen otthoni előfizetésem náluk.

Szóval erre oda kell figyelni.

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, leszedik a mobil-előfizetésekről Korlátlan TV és Filmopciót, és jóváírják a következő számlán a hiba miatt befizetett díjat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...