Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet megszakad


Poka007

Kérdés

Sziasztok
Napokba megszakad az internet,mintha valaki ki-be kapcsolgatná gyorsan. 3 órát tökéletesen ment alapbeállításokkal. Linkelek hibanaplót és videót is. Szűz Windowssal is ezt csinálja. 

 

Cseréltem dns szervert,de nem oldotta meg..

Kép Eseménynapló:
https://www.kephost.com/images/2018/01/06/dns.jpg

Érdemes kimasolni a kép linket úgy jön be bocsi.

Videó jelenség:
https://www.youtube.com/watch?v=P4GfxOJBIK0

Mi lehet a probléma? Kábel hiba? ZTEModemRouter Hiba? Mikor ki be kapcsolódik,akkor telefonon Wifin keresztül stabil kapcsolat van. Telekomot hívjam inkabb?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Poka007
Hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 56
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Megkeresem a Windows 10-be ezt a menüt.

Soha nem torrentezem,még ettől messze állunk anyagilag sajnos..

Csináltam a telefon kapcsolatot,de elkapni lehetetlen. 1mp belül megszakad,ritkán veszem észre most már.

 

Frissítve: Megtaláltam ezt a menüt,de sajnos inaktív,nem tudok belemászni..

Frissítve 2: Aktív most már,megpróbálom.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Poka007
hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Okés ,úgy hagytam ahogy van.

Amikor nem torrenteztem,több napig nem volt hiba az internettel a számítógépen.

Próbaként felraktam alapbeállításokkal(Torrent kliens) és Dns hibákat dobál+ Megszakad az internet( Böngészés közben nem megjeleníthető lap) Jobb oldalt az hálózati ikon X et mutat 1mp-ra. Utána van kapcsolat. Ha a torrent kliensbe csökkentem drasztikusan a kapcsolatokat,ahogy írtam nincs dns hiba,de a kapcsolat megszakad,ahogy látom néha így is egy pillanatra.

20/1 Internet a miénk.

Elnézést,hogy még mindig rágódunk rajta,de valami nem okés,kezd bosszantani a dolog.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Poka007
hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok Újra itt.

Végül írtam levelet nekik és felhívtak.(Telekom) 1.Emberke azt mondta,hogy kapcsolja a műszakikat,de lehet pénzbe fog kerülni..Közel 40 perc után kapcsolva az Informatikai(Műszaki) osztályt ,megállapítottak távolról a gépembe van a hiba.Náluk tuti nincs baj a hálózatba. Végül a szakember újraindította a routert rácsatlakozott távoli eléréssel. Állított rajta egy olyan dolgot,hogy a régi gépek is kezelni tudjanak valamit. Pedig új gépem,Windows 10 rendszeremen van,folyamatosan frissítve. Többet nem mondott,mert azt mondta nem akar ezzel untatni. Azóta Internet szakadásmentes a PC és nincsenek DNS hibák a rendszerbe.(Hibanapló ) Azért közbe odaszúrt,hogy látja van nagy internetforgalom,furán mondta.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Poka007
Hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...