Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sebességnövelés


enginev3.0

Kérdés

Sziasztok

 

Mai nap váltottam nagyobb csomagra, sms-ben kaptam hogy megváltozott az internet felhasználónévhez való jelszavam, az ONT-t bridge módban használom, saját routerem kapcsolódik PPOE-n, átírtam benne a jelszót, de úgy nem csatlakozott fel, régivel megy, várnom kell még? 

 

Új eszközt is fogok kapni, amit futár hoz majd ki. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Ha nem vagy őszinte és első blikre elhallgatod a dolgok nagy részét hogy válaszoljunk ? PPOE Ont oké kiderült hogy optika de honnan találjam ki hogy milyen eszközöd van. Bőven sok olyan ont van még kint aminek 10/100-as portja van csak. 

 

UI Nagy eséllyel wifi miatt kell eszköz csere, mivel a T szeretné biztosítani neked hogy minél nagyobb sávszéled legyen meg wifin. Ehhez kell a Sagemcom mert az tud dualban 2,4 és 5 ghz-t. Illetve a 2gbit-et a huawei nem nagyon tudja kiadni magából. Optikai linken oké tudja fogadni és ő itt meg is ált. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Kell hozzá a hardver hogy ki jöjjön a letöltés is huawei nem nagyon adja ki magából, ahogy  erre már fent utaltam. 

Amúgy nem tudom mennyire hiszed el, de 10-böl 1 efi akarja létesítésnél megváltoztatni a wifi jelszót vagy érdekli hogy kell. Legtöbb csak megkér hogy írjam be telefonba/laptopba  Saját router szörnyen ritka ha van is akkor is valami dzsunga Tp-link. Ez olyan bő 2 hónap átlaga napi 4-12 efivel. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...