Ugrás a tartalomhoz
  • 1

MODEM ROUTER


maxxter

Kérdés

Sziasztok !

Pár hónapja csatlakoztam a telekon előfizetők közé. a A internet szolgáltatásomhoz kaptam egy ZTE  Speedport Entry 2i modemrutert. Viszont elég sok probléma van vele és szeretné lecserélni. Tudnátok ajánlani egy megbízható, stabil modemrouter-t amit kompatibilis a telekom hálózatával.  A VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok !

Hozzáértőktől kérdezném,hogy adott egy 50/25-ös optikai net és Telekom Huawei 8245H modem-router.

Wifi kapcsolatban 2 smart tv és 4 különböző telefon van rákapcsolva. Sajnos egy-két hete szakadozni kezdett a wifi kapcsolat és rá lett téve egy TPlink router amivel a szakadozás még több lett. Asztali gépen kábeles kapcsolatban nincs gond. Még egy érdekesség,ha egy teló lekapcsolódik a TP linkről,csak akkor tud egy másik rákapcsolódni !

Elképzelhető,hogy az 50megás net kevés lenne ?? Mi a véleményetek ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 01. 16. at 22:30, btz írta:

@Kopernecky

"Rakj fel képernyőmentéseket az eszközeid LAN, WAN oldali beállításairól, DHCP beállításairól, Status felületeiről."

Köszönöm,de érdekes módon minden állítgatás nélkül úgy néz ki megoldódott a gond ! Hogy miért nem tudom,de minden jó !

Egy másik kérdésem lenne még ! Mégpedig az,hogy  korábban a T-kom által 1000-res nett mellé ajándékba adott D-link router az ügyfél tulajdona lesz, vagy csomagváltáskor esetleg vissza kell majd adni ?

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kopernecky
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...