Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Harmadik set top box beüzemlése


Raelag17

Kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy most rendeltük meg a 3 SET TOP BOXUNKAT és a probléma az, hogy ahova jelenleg ez a BOX kéne oda csak egy internet kábel megy a Routerbe amit Wi-Fi kiterjesztésre használok meg stb...

A MODEM LAN CSATLAKOZÓI:

1. csatlakozót: SET TOP BOX

2. csatlakozót: SET TOP BOX

3. csatlakozót: Internet használat (számítógép) VALAMINT AHOL EZ A SZÁMÍTÓGÉP VAN OTT VAN EGY TP-LINK WR740ND ROUTER EBBE VAN BEDUGVA A MODEMBŐL JÖVŐ KÁBEL ÉS EZZEL A WI-FIT TERJESZTEM KI)

4. csatlakozót: TP-LINK WR740N Eszközök használatára pl:. (laptop--> Azért használom a laptopot kábelen mint Wi-Fin keresztül mert így stabilabb nekem, mert a kábelt jobban szeretem internetre és játékokra használni stb.. (+ HA A MODEMBŐL JÖVŐ KÁBEL VAN BEDUGVA A LAPTOPBA NEM MŰKÖDIK AZ INTERNET KAPCSOLAT CSAK A ROUTEREN KERESZTÜL STABIL), Smart TV, valamint még egy  Konzol---> Azért használom itt a kábelt mivel a konzolon a Wi-Fi kapcsolat nem valósul meg már mindent próbáltuk csak kábelen működik!)

Milyen megoldást lehetne kitalálni, hogy működjön a BOX a másik helységbe?

Tudom ez így bonyolult, de sajnos a ház elosztása nem valami tökéletes és csak így tudtuk megoldani, lehet meglehetne oldani, de nincs semmilyen eszközünk amivel pl:. kábeleket tudnánk vágni vagy úgy rendezni, hogy tökéletes legyen!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...