Ugrás a tartalomhoz
  • 0

feltételes kedvezmény visszavonása


csgab

Kérdés

Sziasztok! Egy vélhetően hibás számlával kapcsolatban lenne kérdésem. A számlán az otthoni internet szolgáltatás és az IPTV szuper családi csomag pontokban szerepel két tétel "Feltételes kedvezmény visszavonása" címen. A számla végén az egyik tétel levonásra kerül, az IPTV-hez tartozó X Ft azonban nem. A számlán látható hűségidő lejáratok alapján azt látom, hogy a folyamatban lévő készülék részletek közül mindkettő a TV szolgáltatáshoz lett rendelve, valószínűleg ezért történhet “kötbér” számlázás. (Eddig mindenre 2 év hűség volt eszközvásárlás miatt) A 2. eszköz vásárlásakor abban a hitben voltam, hogy alapból egy másik szolgáltatásomhoz rendelik a hűségidő hosszabbítást (pl internet). Ez lehet hibás számlázás? A vásárláskor nem kezdeményeztem felmondást egy szolgáltatásra sem, magenta 1-ben vagyok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2018. 01. 28. at 18:15, dptrsk írta:

Felhívnám a 1414-et s ott a számlázási problémánál bejelenteném.

Elképzelhető, hogy az általad leírt második eszköz a TV előfizetéshez rendelés lesz a gond, szerintem ezt tudják korrigálni.

Panaszbejelentésnél ügyelj a minél részletesebb információközlesre.

Siker, korrigálták a számlát. :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...