Dávid20

IPTV színtelen kép

Kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja- e esetleg mi lehet a probléma, ugyanis van egy 2 vevőegységes IPTV előfizetés és egy olyan hiba jelentkezett hogy kb. olyan fél percenként eltűnik a szín, fekete fehér lesz a kép de 2-3 mp múlva visszajön és ez ismétlődik folyamatosan minden csatornánál . A tv-t próbáltam más eszközzel pl. PC összekötni úgy nincs probléma, próbáltam több másik hdmi kábellel akkor is eltűnik a szín ugyan úgy.

Mi lehet a probléma?

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

8 órája, Dávid20 írta:

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja- e esetleg mi lehet a probléma, ugyanis van egy 2 vevőegységes IPTV előfizetés és egy olyan hiba jelentkezett hogy kb. olyan fél percenként eltűnik a szín, fekete fehér lesz a kép de 2-3 mp múlva visszajön és ez ismétlődik folyamatosan minden csatornánál . A tv-t próbáltam más eszközzel pl. PC összekötni úgy nincs probléma, próbáltam több másik hdmi kábellel akkor is eltűnik a szín ugyan úgy.

Mi lehet a probléma?

Köszönöm!

Próbáltad másik hdmi portba? Ha nincs változás akkor jelentsd be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Dávid20

Kérj box cserét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a segítséget!

Igen próbáltam másik portba de ugyan úgy nem jó.

Annyit fogok még kipróbálni hogy egy másik tv-vel kötöm össze és ha ugyan úgy elmegy a szín akkor bejelentem, de ha jó lesz akkor a tv-vel van a próbléma, szerintem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most