Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Nem létező tartozás követelése


Buriánné Kozma Irén

Kérdés

Tegnap SMS-ben küldték, hogy lejért tartozásom van. Befizettem bankkártyával, bár nem kellett volna, mert szerintem semmiféle tartozásom nincs.

Ma újra kiküldtek nekem egy számlát, amit tegnap fizettem be. Fölháborító. Hónapok óta zaklatnak dupla számlákkal. A két számla más-más email-címről

jön.  Minden hónapban be szoktam fizetni utalással a számlát. Eddig a másik számláról, amit utána küldenek nem vettem tudomást, hanem végleg kitöröltem. De ez sem elég, most már SMS-ben is zaklatnak. Épp elég hosszú ideig

tűrtem. Most már a rendőrség következik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Buriánné Kozma Irén, ööö, én a helyedben megspórolnék magamnak egy utat, és egyeztetnék azzal a szolgáltatóval, amelyik a számlákat küldi. ez a Té? ha igen, akkor 1414, és segítenek. egyébként a Té (ha róluk van szó) akkor küld sms-t, ha valóban durván lejárt a számla (20 év alatt talán egyszer kaptam ilyet, igaz csúsztam egy kicsit, talán egy hónapot :D). vagy ha korábban többször volt ilyen, akkor így értesítenk, hogy le fog járni. a számla újrakiküldéssel meg két bibi lehet. az egyik, hogy fizetés után kell egy kis idő (minden szolgáltatónál), hogy lekönyveljék a fizetett összeget, így a fizetés másnapján jó eséllyel nem látják, hogy előző nap fizettél. ilyenkor nyilván ne is fizess. a másik, hogy a Té e-mailben nem küld számlát. szóval 1414 egyeztetés, időben fizetés megoldja (már ha valóban a Té van a háttérben, és nem a most divatos adathalász levelekre fizetgetsz a csalóknak)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...