Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Korlátozás


Virag1997

Kérdés

Sziasztok! 2 hete kötöttem egy új előfizetést! 20 ezer forint kaukcióval.  500 Mb internet helyett 2 GB net lett?! A másik az a bizonyos 80 perc amit kértem.Érdekes módon 80 perc után még tudtam hívni..  És így alakult ki a 7850 forintos számlám ami majd jön hogy fizessek..  Azt az eggyet nem értem hogy ha le beszéltem azt a bizonyos 80 percet utána miért nem korlátozza le és ne tudjak hívni mert ez így nagyon drága lessz... Le lehet eggyáltalán korlátozzni vagy számoljam hogy hány percet beszélek?  xD a lényeg hogy a fix ár helyet többet kell majd fizetnem... És valamit tennem kell! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
6 órája, Virag1997 írta:

Sziasztok! 2 hete kötöttem egy új előfizetést! 20 ezer forint kaukcióval.  500 Mb internet helyett 2 GB net lett?! A másik az a bizonyos 80 perc amit kértem.Érdekes módon 80 perc után még tudtam hívni..  És így alakult ki a 7850 forintos számlám ami majd jön hogy fizessek..  Azt az eggyet nem értem hogy ha le beszéltem azt a bizonyos 80 percet utána miért nem korlátozza le és ne tudjak hívni mert ez így nagyon drága lessz... Le lehet eggyáltalán korlátozzni vagy számoljam hogy hány percet beszélek?  xD a lényeg hogy a fix ár helyet többet kell majd fizetnem... És valamit tennem kell! 

Mobil S csomaghoz a költség kontroll opciót kellene kérni, erről bővebben itt olvashatsz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 órája, Virag1997 írta:

Sziasztok! 2 hete kötöttem egy új előfizetést! 20 ezer forint kaukcióval.  500 Mb internet helyett 2 GB net lett?! A másik az a bizonyos 80 perc amit kértem.Érdekes módon 80 perc után még tudtam hívni..  És így alakult ki a 7850 forintos számlám ami majd jön hogy fizessek..  Azt az eggyet nem értem hogy ha le beszéltem azt a bizonyos 80 percet utána miért nem korlátozza le és ne tudjak hívni mert ez így nagyon drága lessz... Le lehet eggyáltalán korlátozzni vagy számoljam hogy hány percet beszélek?  xD a lényeg hogy a fix ár helyet többet kell majd fizetnem... És valamit tennem kell! 

Figyelmesebben elolvastad volna látszana hogy te fizetel havi x Ft-ot 80 percért ha ezt meghaladod akkor haxi x+1 Ft lesz a fizetendő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Virag1997

Sehol nem volt szó olyanról, hogy 80 perc után bátmit is korlátoznának a hívás terén, a mobiladathoz hasonlóan. 

Ha neked 80perc beszélgetés rendszerint nem elég, ezáltal többletköltséged keletkezik, válts nagyobb csomagra, lehet, hogy anyagilag is jobban megéri. 

Ennyi pénzből már a Mobile L + 2GB net is kijött volna. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...