Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom ingyenes mobilnet hétvége, és rejtélyesen elhasználódott adatforgalom


Szmöre

Kérdés

Kedves Fórumtagok!

Rövid leszek és tömör.
Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy a fordulónapom az ingyenes mobilnet hétvégébe esett, és ennek lejárta után kaptam SMS-t hogy az adatforgalmam 100%-ban felhasználtam, miközben a mobil adatforgalom ki volt kapcsolva. Ez lehet szolgáltatói malőr?

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Kicsit tisztázom a szituációt, elég katyvaszul írtam le.

A szóban forgó csomag Mobil S + 400MB net.

16-19-ig volt korlátlan mobilinternet hétvége, a fordulónapom 17-re esik. 19-én 0:01-kor kikapcsoltam a mobil adatforgalmat a mobilkészülékemen, és wifin használtam tovább, viszont 1:40-kor kaptam egy SMS-t hogy az adategyenlegem 100%-ban felhasználtam.

Ebben szeretnék egy kis felvilágosítást kérni. Jelenleg be sem tudok lépni, a bejelentkezéskor visszadob az azonosító megadásához sikeres belépés utána, egyik aloldalon még mindig február 19-re hivatkozik.

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @Szmöre, az általad írtak alapján ez valami hiba lehet. 17-én meg kellett kapnod a 400 megát (pontosabban 500-at, mert olyan van), és csak akkor mobilinterneteztél, amikor az ingyenes volt, így meg kellett maradnia az egésznek (vagy szinte az egésznek, ha 19-én éjfél után kapcsoltad ki a mobilinternetet). ha itthon történt mindez (roamingra nem volt érvényes a díjmentesség), akkor keresd a Tét (1414-en például), és segítenek

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...