Ugrás a tartalomhoz

Bejelentkezési probálkozásból adódó letiltás


Deino

Ajánlott posztok

Sziasztok, köszönöm a jelzést!

Jelenleg 3 hibás jelszómegadás után 10 perc kitiltás a beállítási séma. Ezen lehet, de a dptrsk által írt biztonsági ok miatt nem célszerű enyhíteni.

Azt megnézem még, hogy mi lehet a rendellenes - 1-2 próba után kitilt - működés mögött.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2018-3-8 at 22:32, dptrsk írta:

szerintem a külföldi "barátaink" miatt lett ilyen szigorú.

Arra már valahol írtam, hogy elég lenne a kínai karakterek tiltása. A trollok így nem tudnának írni, a rendes kínai felhasználók sem hiszem hogy zokon vennék, hogy nem társaloghatnak itt az anyanyelvükön ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2018. 03. 10. at 16:18, btz írta:

Arra már valahol írtam, hogy elég lenne a kínai karakterek tiltása. A trollok így nem tudnának írni, a rendes kínai felhasználók sem hiszem hogy zokon vennék, hogy nem társaloghatnak itt az anyanyelvükön ?

Ez megoldaná a kínai karakteres posztok gondját.

Helyettük jönnének a lorem ipsumos postok...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, köszönöm ezt is!

Az első spammerek megjelenésekor megnéztem, illetve megnézettem, sajnos nem tudjuk tiltani a kínai karaktereket - ha tudnánk, akkor is kijátszható lenne pl. a teherwagon által írt módszerrel :( 

Két fegyverünk van, az egyik a fórummotor spammer szűrője, a másik az idei platform update. Utóbbiig türelmeteket kérem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...