pozso123

Port forward

Kérdés

Hello, a T kihelyezett hozzám egy ZTE  H368N amin a szolgáltatást biztosítják, szükségem lenne a Port Forwarding szolgáltatásra mivel a gépemen futó utorrentnek ki kéne nyitni pár portot. viszont sajnos akárhogyan is próbálkozom az utorrent és a https://portchecker.co oldal zárt portokat jelez.

Hogyan kéne végrehajtani ezt a PF et hogy az említett programnak is legyen nyitott portja és a https://portchecker.co al is lássam a portot? 

A PF nél a wan IP t úgy adtam meg hogy megadtam egy kezdő wan címet és egy end et ami között szokott változni az ipm, a lan hálózati IP met meg annak állítottam be ami az adott számítógép DHCP szerver által kiosztott címe, de akár lehetne statikus esetén egy meghatározott cím is, mindegy. Wan start-end; lan start-end nek meg  ugyan azt a tartományt adtam meg amit az utorrent használna. uPnP bekapcsolásával ugyan nyitott portot lát a kliens de nem hiszem el hogy csak uPnP vel lehet ezt megoldani. Ha jól emlékszem egy Deluge kliens meg a PF-elt portokat mind nyitottnak látja csak az utorrent nem.... 

Még gondoltam arra hogy bekapcsolom a DMZ hostot mert elvileg az kiemeli a router tűzfala alól a kliensgépet de sajnos semmi változás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

@pozso123

Szia. Most vagyok TW előtt, este 19-ig tudok segíteni. TW azonosítót és jelszót privátban küldheted

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@pozso123

Ok akkor jelzem itt PM-ben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem vasárnap is megfelel, köszönöm. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@pozso123

Az a baj hogy utazás közben lennék és a háttérzaj elvinné a Skypeot. De vasárnap megoldható lenne a Skype is, akkor saját asztali gép előtt vagyok. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Oké hát azért skypon közben beszéljünk úgy könnyebb lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@pozso123

Telepíts fel egy Teamviewert,holnap talán rá tudok nézni, de csak mobilról. Így kicsit nehézkes lesz de remélem sikerül megtalálni a problémás dolgot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Így is kipróbáltam sajnos nem vezetett eredményre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @pozso123

LAN-nál egy konkrét gép címét rendeld egy porthoz, ne adj meg semmilyen tartományt. Inzernalhoz pedig ne írj semmit, ha lehetséges. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most