Ugrás a tartalomhoz

Automatikus kiléptetés


dptrsk

Ajánlott posztok

Nagyon zavaró, hogy 5-10 perc tétlenség után kidob.

Nem lehetne megoldani úgy, mint más oldalakon, hogy bepipálok egy négyzetet és bejelentkezve tart akár hónapokig?

Ha a fenti dolog fejlesztési időt igényel, akkor addig nem lehetne valami ésszerű több órás limit kijelentkeztetés előtt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Épp most, btz írta:

@dptrsk

Ez már egyszer be lett állítva. Ha jól emlékszem 3 óra a bejelentkezési idő. A probléma csak ott van, hogy a cokies a böngésző bezárására is hatályát veszti, illetve a bejelentkezés alatti IP cím módosulására is. 

Az a baj, hogy nem lett bezárva a böngésző, se a fórum, csupán elmentem 5 percre a géptől(még a monitor se kapcsolt ki), mire visszajöttem és folytattam volna a válasz írását kiléptetett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1 year later...
21 órája, ntamas írta:

Egyetértek.

Nem tudom mekkora a bejelentkezési állapotot nyilvántartó cookie-knak az érvényességi ideje, de az, hogy örökösen kidob és legfeljebb 1 óráig tart beléptetve, elég érdekes.

Volt olyan, hogy megírtam egy üzenetet és azért nem tudtam elküldeni, mert közben kiléptetett.

 

Nagyon hamar ki dob, szerintem még nincs egy óra se. Ami fura, hogy be pipálom a "emlékezzen rám" -ot. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, Atesz írta:

Nagyon hamar ki dob, szerintem még nincs egy óra se. Ami fura, hogy be pipálom a "emlékezzen rám" -ot. 

Szerintem mostanában változhatott valami, mert sokáig nem volt vele gond. Régebben is ilyen volt. Amikor nem csak egy-két mondatos hozzászólást írtam, akkor folyamatosan mentettem az addig írt szöveget, hogy ne vesszen el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ja az engem kevésbé érint, mert van Textarea cache nevezetű Firefox addon. :) Ez leveszi a válladról a folyamatos mentegetés terhét.

Még az is zavaró egyébként, hogy a hozzászólások sorrendjének beállítását sem jegyzi meg. Állandóan újra kell rendeznem, hogy a legújabb legyen legalul, mert ha a legújabb van legfelülre állítom, akkor az első post rögzítve van és ez zavaró, azt a hatást kelti, mintha összevissza lennének a postok.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 órája, ntamas írta:

Ja az engem kevésbé érint, mert van Textarea cache nevezetű Firefox addon. :) Ez leveszi a válladról a folyamatos mentegetés terhét.

Még az is zavaró egyébként, hogy a hozzászólások sorrendjének beállítását sem jegyzi meg. Állandóan újra kell rendeznem, hogy a legújabb legyen legalul, mert ha a legújabb van legfelülre állítom, akkor az első post rögzítve van és ez zavaró, azt a hatást kelti, mintha összevissza lennének a postok.

 

Chrome-t használok. Nem tudom van e rá hasonló addon.  A sorrenddel nincs baj, mert azt meg jegyzi első post után ami rögzített valóban mindig az a legfrissebb lesz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2019. 10. 31. at 13:30, ntamas írta:

Még az is zavaró egyébként, hogy a hozzászólások sorrendjének beállítását sem jegyzi meg. Állandóan újra kell rendeznem, hogy a legújabb legyen legalul, mert ha a legújabb van legfelülre állítom, akkor az első post rögzítve van és ez zavaró, azt a hatást kelti, mintha összevissza lennének a postok.

Sajnos ez engem is felettébb irritál. Én kérdeztem az illetékeseket, hogy ez most miért lett így beállítva, azt mondták, hogy AB teszt. Hogy pontosan a fórumozó melyik idegszálát tesztelik, azt nem tudom :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 perce, ntamas írta:

Ha már azt nem képes megjegyezni, hogy be vagyok jelentkezve (nem 5 percre), legalább azt megjegyezhetné, ha bejelentkeztem, hogy milyen sorrendet állítottam be előzőleg. Lehetne akár a beállítások közt is egy ilyen opció, ami a sorrendet, az egy lapon megjelenő hozzászólásszámot beállítja.

 

Azt hiszem, ha jól emlékszem (mivel nem ma volt ez sem) ezeket a dolgokat is felvetettem már odafent a klubban. Mármint azt, hogy így kéne működnie. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...