Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kéretlen dolog a virtuális kosaramban


Trixi

Kérdés

Sziasztok!

 

Van egy olyan problémám, vagyis az édesanyámnak, hogy belekerült egy cucc a kosarába. Pedig ő nem is vásárolt, nem akart soha vásárolni semmit. Ha a törlöm a kosárból gombra klikkelek, akkor kijön ez

Hiba! Kapcsolat Kártyád-jelszava alapállapotú

Kérjük, a Kapcsolat Program szolgáltatásainak igénybevételéhez módosítsd Kapcsolat Kártyádnak háromjegyű kártyajelszavát!

eztán a tovább gombra klikk, majd ezt látom:

Alapállapotú Kapcsolat kártya jelszó módosítása

A Kapcsolat Program szolgáltatásai csak módosított kártyajelszóval vehetőek igénybe. A Tovább gombra kattintással a bejelentkezésnél megadott hívószámodra biztonsági jelszót küldünk SMS-ben. Kérjük, az új Kapcsolat Kártya-jelszó mellett add meg az SMS-ben kapott jelszót is!

 

Kérjük, add meg az alábbi adatokat!
  • A +36 ××××××××××××hívószámhoz kapcsolódó új Kapcsolat kártya jelszó:
    Jelszónak 3 számot adj meg
  • Kérjük, írd be még egyszer új Kapcsolat Kártya-jelszavad:
     
  • SMS-ben kapott jelszó:
     
    A probléma itt adódik, mert beírom az új jelszót, de addig nem fogadja el, amíg nem adom meg az sms-ben kapott jelszót. De ahhoz viszont a tovább gombra kell klikkelni. Ha pedig már a tovább gombra klikkeltem, akkor kezdhetem előlről az egészet. Újra és újra. 
    Nekem ezt nem sikerül megoldani. 
    Kérlek segítsetek.! 
    Nem akarunk csak úgy közel 9000 ezer forintot kifizetni valamire, amit meg sem rendeltünk. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de akkor is idegesítö! 
     
    Köszönöm!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia Trixi! Az ilyeneket egyébként akkor szokta kiírni a rendszer pl., ha valaki szeretett volna vásárolni pontokért, de még nem módosította a kártya 3 jegyű alapjelszavát, mint az egyik ismerősöm is. Akkor tudod a vásárlást folytatni, pontokat beváltani, ha ezt a jelszót megváltoztatod. De valóban érdekes, hogy ha nem is akartál semmit venni sohasem, akkor miért kaptad ezt az üzenetet. Azért mindettől függetlenül szerintem érdemes ellenőrizned a kártyajelszót, illetve, hogy módosítottad-e már az alapjelszót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...