Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Mobil adósság rendezés


gyula73

Kérdés

Üdvözlöm mindenkit!

Egy kis segitséget szeretnék kérni ha lehet

Egy régi kb 8 éve annak hogy  előfizetéses mobilom volt, És mobiltelefonról lejárt nekem a hűségem szerintem mobil net lehetet ,hátralékom maradt,Én ezt szeretném rendezni ,Kihez kellene fordulnom hogy ezt rendezem jó lenne telefon szám vagy cim

köszönettel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv!

Ha betudsz lépni a Telekom fiókodba akkor ott látszik a tartozás, amit be tudsz fizetni online bankkártyával.

Ha nem tudsz belépni, akkor a behajtási osztályt kellene felhívni ( elvileg ez az ő számuk ) 06-1-265-9910 telefonszámon vagy írsz nekik egy emailt a behajtas@telekom.hu emailcímre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Roli82 írta:

Üdv!

Ha betudsz lépni a Telekom fiókodba akkor ott látszik a tartozás, amit be tudsz fizetni online bankkártyával.

Ha nem tudsz belépni, akkor a behajtási osztályt kellene felhívni ( elvileg ez az ő számuk ) 06-1-265-9910 telefonszámon vagy írsz nekik egy emailt a behajtas@telekom.hu emailcímre.

Értem , ezek szerint  mobil adósság behajtáshoz tartozik csak oda?

Üdv

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
16 órája, Moncsa0325 írta:

Szép napot mindenkinek.

Olyan ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy pár napja az egyik behajtó csoport, hivatalos levél formájában a tudtomra adta hogy elmaradásom van irányukba, melyet elmondásuk szerint a Telekom adott tovább a részükre. 

Az igazi problémám itt kezdődik. Az említett elmaradás két telefonszámhoz kötődik, melyeket 2015-ben és 2016-ban hoztak létre. A gond az hogy ezeket a számokat nem én használtam. Feltételezésem szerint az egyik hozzátartozóm visszaélt a személyes adataimmal, és a nevemben megkötötte ezt a két szerződést az említett számokra. 

Kérdésem lenne hogy ebben az esetben mi lenne a megfelelő jogi lépés, vagy érdemesebb felkeresni ez ügyben egy ügyvédet.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

Szia

Először mindenképp vedd fel a kapcsolatot a behajtási csoporttal is, hogy tájékoztasd őket erről a tényről. Kérj tőlük haladékot akár telefonon vagy írásos úton, mindaddig míg valamilyen jogi lépés nem történik, ami befolyással van a behajtás menetére (bírósági eljárás, fellebbezés, stb.).

Ügyvédre is szükséged lesz, aki járatos a polgári jogban. Viszont mire elindul bármilyen jogi eljárás, az idő. Ez idő alatt a tartozásod halmozódik és a tartozás mértékétől függően különböző jogi lépéseket is tehet a behajtó irányodba (lefoglalás, letiltás, stb).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép napot mindenkinek.

Olyan ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy pár napja az egyik behajtó csoport, hivatalos levél formájában a tudtomra adta hogy elmaradásom van irányukba, melyet elmondásuk szerint a Telekom adott tovább a részükre. 

Az igazi problémám itt kezdődik. Az említett elmaradás két telefonszámhoz kötődik, melyeket 2015-ben és 2016-ban hoztak létre. A gond az hogy ezeket a számokat nem én használtam. Feltételezésem szerint az egyik hozzátartozóm visszaélt a személyes adataimmal, és a nevemben megkötötte ezt a két szerződést az említett számokra. 

Kérdésem lenne hogy ebben az esetben mi lenne a megfelelő jogi lépés, vagy érdemesebb felkeresni ez ügyben egy ügyvédet.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...