Ugrás a tartalomhoz

internet - iptv


Tüttő Norbert

Ajánlott posztok

Tisztelt szolgáltató. Szerettem volna beköttetni az ip tv szolgáltatást. 50 megabites netem van ami igazából bondingos. 25 megabit körül jön rézen a többi lte.

Azt mondják nem lehet. A szomszédomban ugyan ez van s ott meg megy az ip tv is. Hogy is van ez? A másik kéréds hogy esetleg Galambok község kossuth lajos utcájában mikor várható optikai fejlesztés ha egyáltalán várható ilyen szolgáltatás?

 

válaszát elöre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 órája, Tüttő Norbert írta:

Tisztelt szolgáltató. Szerettem volna beköttetni az ip tv szolgáltatást. 50 megabites netem van ami igazából bondingos. 25 megabit körül jön rézen a többi lte.

Azt mondják nem lehet. A szomszédomban ugyan ez van s ott meg megy az ip tv is. Hogy is van ez? A másik kéréds hogy esetleg Galambok község kossuth lajos utcájában mikor várható optikai fejlesztés ha egyáltalán várható ilyen szolgáltatás?

 

válaszát elöre is köszönöm.

Valószínű nálad a gyorsító opció van ,a hogy btz fórumtárs írta, rendelj inkább sat-ot. ,)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a válaszokat. Kezdjük az elején.

1 érpáron kb 30 mega.

ide van hajtva a második is. Akkor egy kicsit mélyebre.

Már unom a satos boxok állandó cseréjét hibáit.

A 4g gyorsitós rendszer meg egyenlő a kalap *****al. Szét akad, nem megy a mobil része stb.

Tehát ha bondingan 2 érpár kihajtva az már közel 60 mega. A mostani vonal stabil, kicsit zajos de stabil. A zaj forrása is meg van holnap orvosolják.

Amugy ez a gyorsítós huawei megoldás egyenlő a ***** pofozással. Semmire való.

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Sértő / káromkodó kifejezés a hozzászólásban
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, Tüttő Norbert írta:

Köszönöm a válaszokat. Kezdjük az elején.

1 érpáron kb 30 mega.

ide van hajtva a második is. Akkor egy kicsit mélyebre.

Már unom a satos boxok állandó cseréjét hibáit.

A 4g gyorsitós rendszer meg egyenlő a kalap szarral. Szét akad, nem megy a mobil része stb.

Tehát ha bondingan 2 érpár kihajtva az már közel 60 mega. A mostani vonal stabil, kicsit zajos de stabil. A zaj forrása is meg van holnap orvosolják.

Amugy ez a gyorsítós huawei megoldás egyenlő a ***** pofozással. Semmire való.

 

 

Értem mit szeretnél.Most már csak addig kell a vasat ütni még meleg bonding gal. Sok sikert!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...