Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Az internet tartozékok / modem ,adapter stb. / cseréje


Szilágyi János

Kérdés

Kb. 9-10 éve van internetem / laptop , vezetékes / 

Ennyi idő alatt elhasználódik , elavul az internet tartozékok / modem , adapter , vezetékek/ állapota , célszerű  lenne cserélni ,korszerűsíteni ! Hogyan történik ez? A szolgáltatónak / Telekom /  kell biztosítani ,újabb eszközöket csere útján , vagy nekem kell új modemet stb. vásárolnom ? Új készüléket vettem és korszerűbb tartozékokat szeretnék hozzá .

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szilágyi János
plusz információ
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Üdv @Szilágyi János

1414-en kérsz egy HGW eszközt, ingyen adnak, viszont ez a Telekom tulajdonában marad, egy esetleges lemondás után vissza kell adni. 

Vezetéket annak hibája esetén cserélik le. Célszerű fali UTP kábelre cserélni az utcai bekötőtől a fali csatlakozóig. A házon belüli szakaszt a lehető legrövidebbre venni (Gondolom DSL) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, btz írta:

Üdv @Szilágyi János

1414-en kérsz egy HGW eszközt, ingyen adnak, viszont ez a Telekom tulajdonában marad, egy esetleges lemondás után vissza kell adni. 

Vezetéket annak hibája esetén cserélik le. Célszerű fali UTP kábelre cserélni az utcai bekötőtől a fali csatlakozóig. A házon belüli szakaszt a lehető legrövidebbre venni (Gondolom DSL) 

Köszönöm szépen ! ( Igen DSL ) Beszéltem a 1414-el és jövő héten hozza majd egy futár . Kérdés ,hogy én a "szerelést" meg tudom  - e oldani  majd (?),de azt mondták ,hogy egy 80-as számon kapok távsegítséget , ha probléma van . Üdv. Minden jót !

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...