Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Meglévő havi dijas előfizetés megújitása


BoJack20

Kérdés

Sziasztok!

Huawei P20 Pro készüléket tervezek venni, egy már meglévő előfizetésemre. Na már most erre az előfizetésre van még 12.13-ig hűségidő, Mobil S dijcsomag. (a mostani készülék havi dija már februárban lejárt, ezért ez a hűségidő csak a dijcsomag, amely 3000 Ft/hó)

Ha megrendelem a P20 Pro-t, ami ugyanezzel a dijcsomaggal havi 15.087Ft a weboldal szerint, akkor ezzel a decemberben lejáró havi 3000 Ft-al mi lesz? Úgyanúgy fizetni kell decemberig, és mellette a 15ezret is, vagy hogy? Bocs, lehet kicsit sügér a kérdés, csak jó lenne tisztázni :D 

" Az előfizetéshez választott havidíj-kedvezményt készülékkedvezményre cseréljük, ezért a havi díj várhatóan emelkedni fog " Ezt irja a dijcsomag összeállitásnál, de őszintén nehezen értelmezem.  Készülékkedvezményre egyébként havi -250 Ft-ot ir. 

Előre is köszi!

(Ja és mikor várható újra készletre alkonyat lila szinben a telefon? Mennyire tudni?) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Szia!

Meglévő számodra amivel ha jól értem korábban is vettél készüléket részletre, nem valószínű hogy tudsz új készüléket kihozni ( az nem számít hogy a törlesztők már kifutottak) mert hűségbe vagy, csak lejárat előtt 30 nappal illetve ha volt kiemeltséged akkor a hűség lejárat előtt 3 hónappal lehet előrehozott készülékváltást lehet csinálni.

A mostani csomagod Mobil S + NET 400MB és az váltódna Mobil S + NET 500MB-ra?

Egyébként csomagváltás történik és ahhoz megy hozzá a P20 Pro törlesztője.

Képernyőfotó 2018-04-22 - 19.21.38.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Hát otthoni előfizetés mellé lehet felejtős, mert volt egy decemberi számlánk azt hiszem vagy novemberi már nem is tudom amit vagy a postás, vagy valaki béna el*****, és azzal kestunk elég sokat, még kikapcsolás is volt, de fogalmunk nem volt róla egyébként mindig fizettük meg minden.. szóval emiatt a "baki" miatt lehet ez nem jön be. 

Egyébként ez az alkonyat szín úgy tűnik sosem lesz már, lehet inkább lemondok róla és jolesz a fekete:D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: BoJack20
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Rendben, köszi. Egyre többet szemezek az S9+-al lehet az lesz inkább a választás, lényegtelen is. Hogy ha online megrendelem akkor arra van lehetőség, hogy üzletben vegyem át? (Bár a weboldalon abban az üzletben épp nincs).

És ha van, akkor egy meghatalmazói szerződéssel átvehetem én? Mivel nem az én nevemen van az előfizetés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Hát ez szomorú, tegnap megrendeltem a feketét, mondván nem akarok várni már a vétellel, úgysem lesz alkonyat lila. Erre ma látom hogy már van készleten :( Azért ez elég érdekes, hogy nem lehet odairni, hogy pl. egy hét múlva várható? Vagy legalább 1-2 nappal. Most pedig már szállitáson van, holnapra kiirva, szoval ehh. Szomorú.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...