Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Levelezés 4.7.1-es hiba


csib

Kérdés

Tisztelt Telekom!

 A levelek fogadása megy tökéletesen, de küldeni nem tudunk levelet (csak az online felületen).

Hiba történt a levél küldése közben. A levelezőkiszolgáló válasza: 4.7.1 <gobelin1@t-online.hu>: Sender address rejected: Spamkuldes miatt korlatozva 20171004. Ellenőrizze, hogy az Ön e-mail címe helyesen van-e megadva a fiók beállításaiban, majd próbálja újra.

Hiba történt a levél küldése közben. A levelezőkiszolgáló válasza: 4.7.1 <aroma123@t-online.hu>: Sender address rejected: Spamkuldes miatt korlatozva 20171004. Ellenőrizze, hogy az Ön e-mail címe helyesen van-e megadva a fiók beállításaiban, majd próbálja újra.

 

Ha jól gondolom tiltva vannak a fiókjaink. Fel tudják oldani esetleg? Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: 2018. 04. 23. at 21:48, dptrsk írta:

1414-et hívd fel és kérd a feloldást.

Köszönöm, de ezen már túl vagyok. 6x hívtam őket 3x fogalmuk sem volt róla, miről beszélek. Aztán a hölgy hibajegyet vett fel róla, de láss csodát most se jó még.... Már vagy ezer forintnyi telefonszámlám van a telefonálgatás miatt, azért fordultam ide a fórumhoz. Láttam egy ugyan ilyen postot mint az enyém és egy ROOT user nagyon gyorsan tudott cselekedni. Gondoltam hátha nekem is megnézi valaki, mert a 1414-el nem sokra mentem. :/

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az is lehet, hogy különböző levelező programokkal nincs kibékülve a telekom, mert kipróbáltam az Outlook 2016-al és csak emailcím és jelszót kért mindent beállított és működik a levélküldés. Mi eddig a Bat programot használtuk.

És azt néztem, hogy IMAP-es fiókbeállítást végzett az Outlook nem POP 3-at ezt még ki fogom próbálgatni a Bat-re. Így sem műxik más levelezővel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Domak István
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...