Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lejárt előfizetés meg újjítása


Ninuszné Pergel Julianna

Kérdés

Szép napot a kérdésem hogy 18 év hűség(még Westel) után miért nem kapok bizalmat.Amikor kapom az emailt,hogy kettő előfizetésemis meg újjíthatom.Boldog voltam hisz az egész családomnak t-mobilt vettem már,most magamnak szerettem volna egy Iphone7 rossgold(kifutó) erre kiderült hogy a sok elő fizetésem ami 18 év alatt egyszer sem volt kikapcsolva nem engednek újjítani.Nagyon rosszul esett hisz már 3 emailt küldtek.Nos én nem új előfizetést csak a meglévőtszerettem volna de sebaj majd most vissza adom sorba őket és megköszönöma hűsegem elismerését és szolgáltatót váltok.További szép napot! Üdv:Ninuszné PergelJulianna

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ninuszné Pergel Julianna
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
1 órája, Ninuszné Pergel Julianna írta:

Szép napot a kérdésem hogy 18 év hűség(még Westel) után miért nem kapok bizalmat.Amikor kapom az emailt,hogy kettő előfizetésem is meg újíthatom.Boldog voltam hisz az egész családomnak t-mobilt vettem már,most magamnak szerettem volna egy Iphone7 rossgold(kifutó) erre kiderült hogy a sok elő fizetésem ami 18 év alatt egyszer sem volt kikapcsolva nem engednek újítani.Nagyon rosszul esett hisz már 3 emailt küldtek.Nos én nem új előfizetést csak a meglévőt szerettem volna de sebaj majd most vissza adom sorba őket és megköszönöm hűségem elismerését és szolgáltatót váltok.További szép napot! Üdv:Ninuszné PergelJulianna

Üdv!

Milyen indokkal utasították el?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
17 perce, Roli82 írta:

Üdv!

Milyen indokkal utasították el?Hogy sok az elő fizetésem ami eddig is ennyi volt és csak megújjítani szerettem volna,nem új elő fizetést,de sebaj.

 

 

Hogy sok az elő fizetésem ami eddig is ennyi volt és csak megújjítani szerettem volna,nem új elő fizetést,de sebaj.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Mobil előleggel sem engedték volna az iPhone 7-et?

Akkor nem szokták engedi, ha több olyan előfizetés is van ami nagy értékű eszköz is lett részletre vásárolva és azok a részletek még nem teltek le, illetve magas havi díjú csomagok vannak.

Érdemes üzletben érdeklődni, mert ott tapasztalataim szerint engedékenyebbek, a webshop az szigorúbb már ha webshopban történt a vásárlási kísérlet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...