Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagecom F@st 5655v2 internet beállítás?


Wotanson

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Mivel az említett Router 100 Megabites, és a „gépbe van dugva”, vezetékesen ennyi a maximum.

Nem értem, miért kell kisebb sebességű Routert közbeiktatni.

 A 250 Megabit feltételei:

- A gépben Gigabites hálókártya.
- Legalább CAT5E, de inkább CAT6 jelű összekötő LAN kábel.
- A közbeiktatott Switch-ek Gigabitesek.

Az említett Router vezeték nélküli hozzáférési pontként talán használható, de úgy is csak 150 Mbites névleges sebességet tud, ami a valóságban kevesebb lesz. Ennél a Sagemcom F@ST 5655v2 sokkal jobb a vezeték nélküli képességeit tekintve is.

Ha csak egy gép van, és a távolság miatt van közbeiktatva a saját Router, CAT6-os LAN kábellel akár 20 méterre is lehet a Sagemcom F@ST 5655v2.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Kalimera írta:

Mivel az említett Router 100 Megabites, és a „gépbe van dugva”, vezetékesen ennyi a maximum.

Nem értem, miért kell kisebb sebességű Routert közbeiktatni.

 A 250 Megabit feltételei:

- A gépben Gigabites hálókártya.
- Legalább CAT5E, de inkább CAT6 jelű összekötő LAN kábel.
- A közbeiktatott Switch-ek Gigabitesek.

Az említett Router vezeték nélküli hozzáférési pontként talán használható, de úgy is csak 150 Mbites névleges sebességet tud, ami a valóságban kevesebb lesz. Ennél a Sagemcom F@ST 5655v2 sokkal jobb a vezeték nélküli képességeit tekintve is.

Ha csak egy gép van, és a távolság miatt van közbeiktatva a saját Router, CAT6-os LAN kábellel akár 20 méterre is lehet a Sagemcom F@ST 5655v2.

Na de hogy lenne a maximum mikor anno 160-al is jöttek dolgok (kábelell) ? Az pedig hogy a "20 méterre is lehet a Sagemcom F@ST 5655v2" egy vicc mivel már a telefonok onnan ahol én vagyok már nem érzékelik, és a házban is alig kapnak wifi jelet kb 7 méter után és kint a kertben már konkrétan nincs is, pedig nem egy villában lakunk hogy olyan nagyok legyenek a távolságok. Szóval nem igazán értem a dolgokat mert hiába "jobb" a csomag ez a sagemcom kb 1 büdös ló***** sem ér. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Wotanson
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...