Ugrás a tartalomhoz
  • 0

OldMike

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Hello @OldMike, elvileg a Tés számlád terhére is mennie kellene. nézd meg, hogy mi van nálad beállítva. Play áruház bal felső sarkában vonalak, fiók, fizetési módok, Magyar Telekom használata számlázáshoz (kér majd adatokat). ha ez jól van beállítva, és mégsem megy, akkor viszont keresd a Tét, mert akkor valami nem stimmel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5
19 órája, teherwagon írta:

Hello @OldMike, elvileg a Tés számlád terhére is mennie kellene. nézd meg, hogy mi van nálad beállítva. Play áruház bal felső sarkában vonalak, fiók, fizetési módok, Magyar Telekom használata számlázáshoz (kér majd adatokat). ha ez jól van beállítva, és mégsem megy, akkor viszont keresd a Tét, mert akkor valami nem stimmel

Köszönöm a válaszokat. Kb. egy éve beállítottam, hogy az előfizetéses számomra tudjak vásárolni, de akkor sem sikerült összehozni. Megnéztem a megadott helyen, ott szövegként ott van a Telekom, mint fizetési mód, de rákattintani nem lehet, nem csinál semmit.

Azt hiszem útba ejtek majd egy T-Pontot, és megpróbálom tisztázni.

@dptrsk  Univerzális számlával még sosem foglalkoztam, biztosan fel tudnám tölteni, csak a továbbiak nem világosak. Ez az összeg csak vásárlásra lenne használható, a megadott határidőn belül, és azon túl eltűnik, mintha ott sem lett volna?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5
2 órája, dptrsk írta:

@OldMike Ez az univerzáslis egyenleg parkolásra, mobillottóra is felhasználható. 

Lejárati ideje szerintem nincs.

A Telekomos fiókomban néztem az online feltöltés menüpontot, ott voltak különböző összegekhez (1500 Ft, 3500 Ft stb.) különböző idejű lejáratok rendelve. Olyan volt, mintha feltöltőkártyásnak vette volna a számomat, vagy csak én voltam béna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...