Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Sagemcom F@st 3686 V2 Wi-Fi problémák


tonesz

Kérdés

Sziasztok! [előre leszegezem, hogy a netes dolgokhoz sajnos nem konyítok annyira]

Adott a címben is láthato modem, melyet kb 2-3 hónapja szereltek be a Telekomos kollégák (egy D-linket váltott le).

Minden rá lett kötve, tökéletesen működött. Egészen 2 héttel ezelőttig, amikor az egyik koax kábelt lecsatlakoztattam róla (mondván, hogy már úgysincs szükség rá és csak wifit használok majd laptoppal), majd a helyére csatlakoztattam egy NAS-t (Maxtor Shared Storage Device, régi vas).

Itt valahogy egy csapásra rosszabb lett a wifi teljesítménye, pl elvesztette a jelet, vagy nem adott egyáltalán netet. (vagy esténként ugrált a ping ezreseket minden percben). Nyomtam pár Wifi resetet a készülék tetején a gombbal, egy időre megoldotta a problémát, de sokat nem használt. Majd a kábeleket cserélgettem a hátuljában, de az semmit sem, a NAS kábelét is kihúztam, most így üzemel és ugyanúgy fennáll a probléma.

Ebben kérnék valami eligazítást, köszönöm előre a segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

A tetején levő gombbal csak ki-be kapcsolod a wifi-t. :)

Reseteld le az egész sagemet, ezzel minden beállításod törölve lesz és vissza áll a gyári alapértékekre.

Hátoldalán van egy süllyesztett nyílás toll heggyel vagy tűvel nyomd addig, hogy az előlapon csak az alsó LED világítson, ezután engedd el, várd meg hogy abba hagyja a villogást, aztán a beállításaidat állítsd be újra manuálisan, ne mentésből.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...