Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Xbox One X rendelés.


SzaboGabbo

Kérdés

Sziasztok!

Rendeltünk otthoni előfizetés mellé egy Xbox One X konzolt. Jött az sms, hogy minden rendben, a kiszállitásról értesítenek. Azóta áll az ügy. Idén eddig akár mit rendeltünk 2 -3 nap alatt kihozták. Jelen rendelésnél a Telekom és a GLS között áll az ügy. Nem értem, hogy miért. Mikor betelefonáltam, hogy mondják meg van e valami probléma, mert akkor meg veszem máshol, azt mondta az összes ügyintéző akivel beszéltem, hogy minden rendben, rendelésemet jováhagyták, nincs készlethiány, türelmemet kérik. Kollégám kedden rendelt egy televíziót, ma megkapta.

Ezt 5 éve már átéltem, akkor Xbox360-at rendeltem, 45 napot vártam rá és folyamatosan hitegettek, megszakították a vonalat mikor érdeklődtem.

 

Ilyen nehéz Xboxot beszerezni? Mi lehet ennek az oka?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Legjobb tudomásom szerint a kiszállítással vannak gondok most, nekem se jött meg a telefonom amit rendeltem.
Sajnos a várakozásnál vagy a máshol rendelésnél nem tudok én sem többet tenni.

Ha azt mondták van készleten, akkor valószínű nem a beszerzés a gond, ahogy mondtam a kiszállítás most eléggé tré.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, RAZR írta:

Legjobb tudomásom szerint a kiszállítással vannak gondok most, nekem se jött meg a telefonom amit rendeltem.
Sajnos a várakozásnál vagy a máshol rendelésnél nem tudok én sem többet tenni.

Ha azt mondták van készleten, akkor valószínű nem a beszerzés a gond, ahogy mondtam a kiszállítás most eléggé tré.

Köszönöm a választ! Remélem mihamarabb megoldódik, mert ahogy már említettem, a kollégám kedden rendelt egy televíziót és megkapta. Az meg csak hab a tortán, hogy a szomszéd utcában lakik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...