Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Nem tudok használni SIM kártyát


Krissz050

Kérdés

Van egy Samsung Galaxy A5 (2017) készülékem (30-as) és nem tudom használni a Sim részét. Ha kimenő hívást akarok indítani akkor azt írja,hogy nincs regisztrálva a hálózaton Elvileg egy függetlenítésel jó lenne,de akkor szolgáltatott kell váltani :/ és elvileg még nem is lehet függetleniteni még.

33965192_1656618897784987_882309780088029184_n.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
27 perce, Krissz050 írta:
Van egy Samsung Galaxy A5 (2017) készülékem (30-as) és nem tudom használni a Sim részét. Ha kimenő hívást akarok indítani akkor azt írja,hogy nincs regisztrálva a hálózaton Elvileg egy függetlenítésel jó lenne,de akkor szolgáltatott kell váltani :/ és elvileg még nem is lehet függetleniteni még.

33965192_1656618897784987_882309780088029184_n.jpg

Szia!

Bármikor kezdeményezheted a díjmentes függetlenítést, a Telekomnál ezen a linken ha a Telekomnál lett véve.

A kártya új előfizetéses? Ha igen akkor azt aktiváltatni kell.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Már próbáltam előfizetéses kártyával simával,de nem volt jó (aktiváltak voltak)

Igen a telekomnál lett véve és már próbáltam is,de azt írták,hogy nem sikerült. 

Megkérdeztem egy ismerősöm és azt mondta,hogy elvileg azért mert frissítve lett a telefon (8.0 android és ilyen frissítések amit csak a telefon kiadott)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...