Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Belépés online ügyintézésez - Chapta kód


Kalimera

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello, én sem akadtam még el vele soha (a fórumon, meg sok helyen egyszerűbb, ott elég egyet klikkelni, de a képes CAPTCHA sem atomfizika, a képeket úgy szedi össze a gyártó, hogy aki elolvassa, érti a feladatot, az könnyedén meg tudja oldani). ettől függetlenül megértelek Kalimera, mert én sem vagyok boldog, ha bármi miatt plusz idő regisztrálnom vagy belépnem valahová, csak azt mondom, hogy a  CAPTCHA tipikusan nem ilyen. a biztonság miatt elengedni biztosan nem lehet egyelőre, de talán pár hónapja olvastam egy cikket, hogy ebben lesz változás, a Google láthatatlanná teszi, egérhasználat alapján különböztetnek meg bennünket a gépektől

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Kalimera

Nem tudom akkor nekem vagy szerencsém van vagy nem tudom, de nekem mindig sikerült eltalálnom a megfelelő kirakatot, közlekedésitáblát vagy utat. 

A kilógó szélek a közlekedési tábla részei, tehát bele tartoznak. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@btz

Csak szeretném befizetni a számlámat.
Jönnek fel szépen (a már sikeresen kijelöltek helyére is) pl. a közlekedési táblák, ahol nem lehet tudni, hogy a kilógó szélek hová tartoznak, legalábbis logikát eddig még nem találtam benne. Ugyanez a helyzet a 27"-os monitoron nem látható, de a Chapta szerint valahol a homályban ott levő autónál is.
Szerintem ez egyszerű szívatás.
Térjek vissza a csekkes befizetéshez?

Ennél már az is szellemesebb volt, amikor valamiféle véletlen szám generátorral jöttek fel a különféle hibaüzenetek, hogy most éppen miért nem lehet online ügyet intézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...