Ugrás a tartalomhoz

Magyarországon elsőként tesszük lehetővé az e-SIM képes eszközök mobil hálózati aktiválását!


anonymus

Ajánlott posztok

  • Válaszok 75
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz
6 órája, Szanyi írta:

Sziasztok. Az miért van, hogy a telekom oldalamon a sim kártyámnál próbáltam esimet kérni, de állandóan azt az üzenetet kapom, hogy nincs elérhető esim, próbáljam meg később... Ez miért lehet?

 

Épp most, Zoli89 írta:

Nálam ugyanez a probléma.

 

Sziasztok,

Ez azért lehet, mert habár egy virtuális dologról beszélünk, kell belőle raktárt tartania a Telekomnak, amiből a webshop kiszolgálja az előfizetőket. Szerintem a várakozásokon felül érdeklődnek az eSIM iránt a Telekomos előfizetők, ezért lehet ez a fennakadás, remélhetőleg hamar megoldódik. Néha próbálgassátok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 órája, Szanyi írta:

Sziasztok. Az miért van, hogy a telekom oldalamon a sim kártyámnál próbáltam esimet kérni, de állandóan azt az üzenetet kapom, hogy nincs elérhető esim, próbáljam meg később... Ez miért lehet?

Szia.

Továbbítottam az észrevételed. Amint kapok választ, jelezni fogom itt. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Nem lehet, hogy egyszerűen csak a rendszerben eddig nem esim-képes készülékként volt beállítva és most át kéne állítani. Én nem gondoltam, hogy a frissítés megérkezését követő percben már rendelhető lesz a szolgáltatás. Pár napos átfutással számolok, mert egy ekkora rendszernek sokszor annál nagyobb a tehetetlensége, mint hogy pár óra alatt reagáljon valamire.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Dual SIM és eSIM az iPhone XS, XS Max és XR készülékeknél

Az Apple tegnap bejelentette, hogy a Dual SIM támogatás az ingyenes software frissítéssel megérkezett. Büszkék vagyunk rá, hogy a Telekom egyike a világ mindössze 14 azon mobilszolgáltatójának – Magyarországon egyedüli szolgáltatóként – amelynek saját fejlesztésű megoldása támogatja az eSIM használatát az iPhone Xs, iPhone Xs Max és iPhone XR készülékekben. A Dual SIM azt a kényelmet biztosítja, hogy az ügyfeleink két telefonszámot használjanak egyetlen iPhone készüléken. Azokban az esetekben hasznos, amikor:

  • két külön számunk van, például egy magán és egy üzleti telefonszám
  • a külföldi utakon más számot használunk
  • vagy bármilyen okból szükségünk van egy másik előfizetésre is.

A Dual SIM-mel ugyanis két mobilszámunk lehet, amin hívásokat kezdeményezünk és fogadunk, illetve SMS/MMS üzeneteket küldünk és fogadunk. Az iPhone Xs és iPhone Xs Max készülékeken a Dual SIM egy nano-SIM és egy eSIM kombinációja. Utóbbi egy digitális SIM, ahol az előfizetés aktiválásához nincsen szükség fizikai SIM kártyára. Ha valaki egy másik számot is szeretne használni az iPhone-ján, egy új előfizetést is kell kötnie. Telekomos ügyfeleink online kaphatják meg eSIM profiljukat. Az eSIM képesség a készüléktől is függ, eSIM-re váltás előtt érdemes az eszköz használati útmutatóját áttanulmányozni. További hasznos információkért látogass el ide!

A Dual SIM Dual Standby technológia lehetővé teszi, hogy mindkét SIM-mel lehessen hívásokat kezdeményezni és fogadni. Beszélgetés közben a másik SIM-re érkező hívásokat hangpostára irányítják.

45099227_10156883331747996_6277669481397354496_o.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

15 órája, Szanyi írta:

Szia. Én sehova sem utaztam. Otthon megcsináltam a rendes sim cserét esimre online. Ha van előfizetésed a Telekomnál, bejelnetkezel és ott a sim adatoknál Te magad is megcsinálhatod az esim cserét, nem kell sehova menni.

Szia!

Meg tudnád mondani, hogy ezt hol lehet megcsinálni a honlapon? Elnézést, de én nem találom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...