Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Honor 10


Enno

Kérdés

  • Válaszok 60
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2

Nem tudom hogy akarod majd megvenni, de jó ha tudod

-Megveheted új előfizetés mellé kedvezménnyel 

-Meglévő előfizetés mellé kedvezménnyel 

- Mobil előfizetés mellé részletre, ilyenkor a listaárat dobják szét 

- Amint bekerül az otthoni árlistára is, otthoni láb mellé is megveheted kedvezménnyel 12 vagy 24 hó hűség mellé. 

- Magenta 1 mellé is 

Készülék árlistát itt találod. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Jó lenne már valami biztosat tudni, mert ég a kezem, hogy megvegyem a frissen bekerült p20 4+64-et. Az az igazság, hogy nem számottevően drágább a honor 10 várható áránál. 

Ha a kékekhez hasonlóan 150 körül kerül listába, akkor a p20 4+64 az online kedvezménnyel 165-ért egyáltalán nem rossz alternatíva...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
17 órája, maann írta:

Jó lenne már valami biztosat tudni, mert ég a kezem, hogy megvegyem a frissen bekerült p20 4+64-et. Az az igazság, hogy nem számottevően drágább a honor 10 várható áránál. 

Ha a kékekhez hasonlóan 150 körül kerül listába, akkor a p20 4+64 az online kedvezménnyel 165-ért egyáltalán nem rossz alternatíva...

Én is ezen vaciláok, nem sok esélyt látok arra, hogy kapható lesz a Honor 10 a telekomnál.

Azért a díjcsomagoktól függően lehetnek nagyobb árkülönbségek is, sztem 120 körül már kihozható lenne 2 év hűséggel a honor 10

Napi szinten kérdezgetem a mindenféle fórumon a T-t de senki nem tudott segíteni, mondjuk külföldi telekom oldalakon sem látom , ha ott már elérhetőakkor ide is még 1-2hét mire bekerül :(

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 08. 04. at 8:28, csszorsi írta:

Én is ezen vaciláok, nem sok esélyt látok arra, hogy kapható lesz a Honor 10 a telekomnál.

Azért a díjcsomagoktól függően lehetnek nagyobb árkülönbségek is, sztem 120 körül már kihozható lenne 2 év hűséggel a honor 10

Napi szinten kérdezgetem a mindenféle fórumon a T-t de senki nem tudott segíteni, mondjuk külföldi telekom oldalakon sem látom , ha ott már elérhetőakkor ide is még 1-2hét mire bekerül :(

 

Egen, de a díjcsomaghoz tartozó kedvezmények minden telefonnál ugyanannyit tesznek ki, így pedig végső soron nem nagyon lesznek kedvezmények - ha csak nem raknak erre is online kedvezményt, mint a p20 4+64-re

Ugyanakkor: A szlovákoknál, cseheknél már van honor 10. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: maann
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 perce, maann írta:

Egen, de a díjcsomaghoz tartozó kedvezmények minden telefonnál ugyanannyit tesznek ki, így pedig végső soron nem nagyon lesznek kedvezmények - ha csak nem raknak erre is online kedvezményt, mint a p20 4+64-re

Ugyanakkor: A szlovákoknál, cseheknél már van honor 10. 

En epp most untam meg a varakozast es megrendeltem a p20 64gb , eddig nem tudtam miert irtatok h jo alternativa, csak a 128asrol tudtam eddig de az sokkal dragabb, 150 er kaptam meg nemhiszem h sokkal olcsobb lesz a honor 10 ....ha lesz egyatalan

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 perce, csszorsi írta:

En epp most untam meg a varakozast es megrendeltem a p20 64gb , eddig nem tudtam miert irtatok h jo alternativa, csak a 128asrol tudtam eddig de az sokkal dragabb, 150 er kaptam meg nemhiszem h sokkal olcsobb lesz a honor 10 ....ha lesz egyatalan

Igen, a 64-es már tényleg jó alternatíva árban. Viszont őszintén szólva nekem inkább az infraport, mint a leica logó a hátlapon, ráadásul az alkonyat lila szín sem éppen tetszik - szóval várok még.... Egyszer eljön a pont amikor le kell váltani a jó öreg p9-et - sajnos úgyfest nem is olyan soká - de addig várok. 

(Mellesleg ha két héten belül bekerül, még neked is opció a csere :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...