Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TV adás switchen keresztül


hochern20

Kérdés

Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy a tv adást egy switchen vezessem át? Jelenleg váltani fogok 1 gbps-ről 2 gbps-re és az a probléma merült fel, hogy nincs elég port az ONT-ben. Úgy tudom, hogy a 2 gbps sebességet úgy érik el, hogy kettő 1 gigás portra kötnek egy eszközt. Mivel bonyolult lenne leírnom, a hálózatom kinézetét, ezért csináltam egy "rajzot".

rajz.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

14 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Ilyen formában nem, illetve rj45 elosztó arra van inkább. Hogy két utp kábel helyett egyet használj persze így max 100Mbit-es kapcsolatod lesz. Sagemcom gigabitet tud csak kiadni utp-n 10gbitet nem tud adni. UTP_kozosites_PC.png

 

 

Itt jobban látszik, hogy épül fel. 

res_2f8937b50615ebcf46a58135d76da337_ful

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ez már nem teljesen az én asztalom, de...  Kérdés milyen az a dual wanos kártya.  Mert ha 2 porton tud 500-500Mbit-et fogadni. Abból tud 1gbit-et csinálni neked, akkor nyilván nem jó. De ha tud olyat hogy 1.  porton fogad 1gbit-et és 2-es porton is fogad 1 gbit-et és azt összerakja. Akkor az jó neked.

De ezt inkább ott kéne megkérdezned ahonnan veszed, ott nyilván ismerik az adott kártyát. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...